Hakkımızda

İnşaat Sektörünün Güncel Haber Kaynağı

Yapigundem.com olarak; 2018 yılından bu yana sektördeki tüm gelişmeleri tarafsız, kesintisiz ve hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Ekonomi, yatırım, firma, gayrimenkul, ihale, konut ve proje haberleri başta olmak üzere inşaat sektöründe yaşanan tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için yapigundem.com’u takip edebilirsiniz.

Markanızı Tanıtmanın En Etkili Yolu
Sektördeki tüm gelişmeleri tarafsız, kesintisiz ve hızlı bir şekilde sunmanın yanı sıra reklam alanlarımızla da “Markaların Sesi” oluyoruz. Hedef odaklı haberciliği ve reklamcılığı merkeze koyan yaklaşımla sektörde faaliyet gösteren tüm firmalara etkili ve ekonomik reklam deneyimi sunuyoruz.

Yapigundem.com, Bir ‘Yapıradar’ Kuruluşudur
İnşaat sektörünün güncel proje takip platformu yapiradar.com‘un çatısı altında, Güler Holding ve yapiradar.com’dan aldığımız güçle sektöre ışık tutuyoruz. Müteahhitler ve tedarikçiler arasındaki ticareti kolaylaştıran yeni nesil bilgi bankası olarak faaliyet gösteren yapiradar.com, uzman kadrosu ve yenilikçi çalışma anlayışıyla sektördeki firmaların ticari faaliyetlerini destekliyor.

Bizimle İletişime Geçin
Haber ve reklam talepleriniz için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.