Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriHelmann, Gayrimenkul Yatırım Fonu Kurdu

Helmann, Gayrimenkul Yatırım Fonu Kurdu

Helmann Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün şirketin, Albaraka Türk iş birliği ile gayrimenkul yatırım fonu kurduğunu açıkladı. 

Kurulan bu fon ile yatırımcıların daha yüksek gelir elde etmesini ve kira gelirinden getiri kazanmasını amaçladıklarını belirten Helmann Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, ‘’Bu fonlar, gayrimenkul yatırımlarında şeffaflık, denetim, uzman yönetim ve likidite sağlayan bir yatırım aracıdır. Yatırımcıya birçok alanda avantaj sunar, gayrimenkule ilişkin riskleri en aza indirir, elde edilecek geliri yükseltir. Bizim de kurduğumuz fonla en önemli amacımız ‘yatırımcıların gayrimenkullerindeki değer artışı ve kira geliriyle getiri elde etmesini sağlamaktır.’’ dedi.

Gayrimenkul Yatırım Fonu’nun Helmann’ın tüm projelerinde kullanılabildiğini vurgulayan Özgün, yeni projelerden de bahsetti. Afyon’da başlattıkları son projenin AVM, otel, termal tesis, sağlık tesisleri, akaryakıt istasyonu, zincir market, eğlence tesisleri ve dinlenme alanları barındırdığını, projenin inşaat sürecinin ise en kısa zamanda başlayacağını söyledi. 

Yatırımcılarla markalı arsaları buluşturacakları tanıtım çalışmasının kısa süre içerisinde başlayacağını ifade eden Özgün, ardından Ankara’da yeni bir projeye başlanacağını ifade etti. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments