0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Güncellendi!

0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Güncellendi!

Bankaların konut kredisi faiz oranları hızla yükselmeye devam ederken bazı bankaların 0.98 konut kredisi kampanyası devam ediyor. Ev almak isteyenler dikkat!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları karşısında zorlanmaya devam ederken bazı bankalar ise 0.98 anlaşmalı konut projeleri ile ucuz konut kredisi veriyor.

Şu anda 7 bankanın 0.98 anlaşmalı konut projeleri kampanyaları devam ederken bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin sayıları da hızla artıyor.

Firma Katlı Paylı konut kredisi kampanyası olarak lanse edilen kampanyada bankalar müşterilerine yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kullanma fırsatı sunarken söz konusu faiz oranı sadece bankalar tarafından ilan edilen anlaşmalı konut projeleri listesi için geçerli oluyor.

Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Şu anda en uygun konut kredisi veren banka olan Ziraat Bankası aynı zamanda 0.98 anlaşmalı konut projeleri kampanyasını başlatan ilk banka olmuştu.

Her geçen gün anlaşmalı konut projesi listesi genişleyen banka 74 ilde anlaşmalı konut projeleri için yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Nasıl Öğrenilir?

Banka bugün yayımlamış olduğu yeni güncelleme ile anlaşmalı konut projeleri listesini biraz daha genişletti ve konut kredisi çekmek isteyen kişilere farklı seçenekler sundu.

Bu projeleri detaylı incelemek isteyen kişiler Ziraat Bankası İnternet sitesi üzerinden önce kampanyalar ardından da anlaşma sağlanan firmalar linkine tıklayarak listenin detaylarını öğrenebilirler.

Halkbank 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Şu anda konut kredisi için 3 farklı kampanya düzenleyen Halk Bankası normal kredi başvuruları için yüzde 1.65 faiz oranı ile konut kredisi kullandırırken banka gayrimenkulü konut kredisi için yüzde 1.35 faiz oranı ve anlaşmalı konut projeleri için ise yüzde 0.98 konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank da ne yazık ki konut kredisi faiz oranlarını yükseltti. Banka şu anda yüzde 1.75 konut kredisi faiz oranı uygularken Vakıfbank banka gayrimenkulü konut kredisi kampanyası için yüzde 1.30 faiz oranı ile kredi verirken 0.98 anlaşmalı konut projeleri kampanyası da devam ediyor.

İş Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

0.98 konut kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası kampanya kapsamında yer alan anlaşmalı konut projeleri için müşterilerine yüzde 1.85 yerine yüzde 0.98 konut kredisi faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk Katılım Bankası da finansman desteğini sağladı ve inşaat projelerine 0.98 konut kredisi desteği sunma kararı aldı. Banka sadece belirlediği projelerden ev alan müşterilerine 0.98 katılım payı oranı ile finansman desteği sağlayacak.

Ziraat Katılım Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

Ziraat Katılım Bankası da 0.98 konut kredisi desteği sağlıyor. Kampanya kapsamında bankanın anlaşma sağladığı müteahhitler ve inşaat şirketleri tarafından satılan konut projeleri için yüzde 0.98 konut kredisi fırsatı sunuluyor.

Vakıf Katılım Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi

0.98 konut kredisi kampanyası devam eden bankalar arasında yer alan Vakıf Katılım Bankası anlaşmalı konut projeleri için yüzde 1.79 yerine yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi veriyor.