Demirsan Mekanik Havalandırma
Ana SayfaHaberlerKonut Haberleri796 Konuttan Oluşan Rams Garden Projesi Satışa Çıktı

796 Konuttan Oluşan Rams Garden Projesi Satışa Çıktı

Kazakistan merkezli Türk firması RAMS Global’in imzasını taşıyan RAMS Garden projesi satışa çıktı.


RAMS Global, dünyadaki 83, Türkiye’deki 4’üncü projesini İstanbul Bahçelievler’de satışa çıkardı. Arsa hariç 2,5 milyar TL maliyeti olan RAMS Garden’da 796 konut yer alıyor.


2+1’den 5+1’e kadar çeşitli konut seçeneklerinin sunulduğu projede, 210 metre uzunluğunda göletin yanı sıra bisiklet, koşu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projede ayrıca 42.300 metrekarelik koru alanı yer alıyor. İstanbul’da ortalama kişi başına düşen yeşil alan miktarı 13,25 metrekare iken, RAMS Garden’da bu rakam 94,5 metrekareyi buluyor.


Projeyle ilgili detayları aktaran anlatan RAMS Global CEO’su Faruk Bülbül, Türkiye’ye yatırımlarının 60 milyar TL’yi geçeceğini söyledi. Bülbül, “RAMS Garden, tabiri caiz ise küçülen ve arz-talep dengesi bozulan inşaat sektörüne can suyu getirdi. Birkaç gün gibi kısa bir süre içerisinde gösterilen bu yoğun ilgiden oldukça memnunuz.” dedi.


Bugüne kadar 20 binden fazla konut teslim eden şirket, önümüzdeki 4 yıl içerisinde Türkiye’de yaklaşık 9 bin evi sahipleriyle buluşturmayı hedefliyor. Faruk Bülbül, İstanbul’da 20 bin konut üretmeyi planladıklarına işaret ederek, eylül sonunda Uzel Traktör Fabrikası arazisinde 2 bin konutluk projeye başlayacaklarını, Bayramoğlu Darıca’da 11 binden fazla konut üreteceklerini, Hattat Holding’in Maslak’taki yarım kalan ‘Diamond of İstanbul’ projesinin de yapımını üstlendiklerini söyledi.


Yabancıya satış yapmadıklarını ifade eden Bülbül, projede metrekare fiyatlarının 55 bin TL’den başladığını kaydetti.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments