“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriAğırbaşlı, Şık ve Zarif Mekanlara Cubo'dan Kayra Rengi

Ağırbaşlı, Şık ve Zarif Mekanlara Cubo’dan Kayra Rengi

Türkiye’nin yerli boya üreticisi Cubo’nun renk kartelasında yer alan ‘’Kayra’’ görünümünü doğal taş ve vizon renkleri karışımından almış oldukça çarpıcı ve etkili bir renk. Yaşamın her alanına yakışan Kayra rengini Cubo’nun “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla bir arada kullanabilirsiniz.

Cubo’nun doğal taş, kahve, gri ile harmanlayıp yarattığı ‘’Kayra’’ adını verdiği renk tercih edildiği alanlara çok şık ve ağırbaşlı bir görünüm kazandırıyor. Kayra, misafir odalarından oturma odalarına, yatak odalarından çalışma odalarına yaşamın her alanında tercih edebileceğiniz bir renk alternatifi.

Kayra’yı açık tonlardaki yeşil ya da pembe renklerle birlikte kullanarak, birbirine uyumlu ve tamamlayıcı son derece şık mekanlara imza atabilirsiniz. Kayra rengini kendi DNA’sına uygun tonlarla bir arada tercih ederek duvarlarınıza ezberlerin ötesinde bir şıklık kazandırabilirsiniz.

Cubo’nun renk kartelasından tercih edeceğiniz iç cephe rengi Kayra’yı, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulabilirsiniz. 

Cubo’nun Kayra Rengi’ni “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla bir arada kullanarak dilediğiniz gibi mekanlar yaratabilirsiniz. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments