Ana SayfaHaberlerAnt Yapı, Moskova’da Konut İnşa Edecek

Ant Yapı, Moskova’da Konut İnşa Edecek

Türk inşaat şirketi Ant Yapı, Moskova’nın merkezi şehirlerinden biri olan Presnenski’de Onest Premium isimli konut projesini hayata geçirecek. 

Uluslararası projeleriyle ön plana çıkan Ant Yapı, Moskova, Presnenski’de Onest Premium isimli konut projesini inşa edeceğini duyurdu. Rus Vedomosti Gazetesi’ne göre, Inteco Ao Yönetim Kurulu, Ant Yapı iştiraki Antteq’in projesini onayladı. Projenin 2025 yılında tamamlanması hedefleniyor. 

Vedomosti Gazetesi tarafından paylaşılan bilginin devamı ise şu şekilde: 

“Toplam 102 bin m2 alana sahip değişken katlı 8 müstakil bina. 476 daireye ev sahipliği yapacak olan Onest, 23 katlı beş kule, 9 katlı bir bina, 10 arsalık iki 2 katlı kentsel villa ve 378 araçlık yer altı otoparkından oluşmaktadır. Beş kuleden üçü, cephenin her bir dış tarafında 20,7 m genişliğinde Moskova’daki ilk ultra ince kuleler olacak. Ve bu, kat başına 1-2 dairenin düzenlenmesi nedeniyle sakinlere gerçek saygın mahremiyet avantajı sağlayacak.  Proje  kapsamında, mahallenin tüm sakinleri için fitness alanları, teras, eğlence ve iş toplantıları için yerlerin inşa edilmesi de planlanıyor. ‘’

Gazeteye konuşan Inteco Yatırımcı Bloğu Başkanı Stanislav Frolov da, ANTTEG ile uzun süredir verimli iş birliği yaptıklarını vurguladı. Rus işadamı, “Antteq, hem yüzlerce daire hacmine sahip konut komplekslerinin inşası hem de Moskova’nın tam kalbinde “Ilyinka 3/8” deluxe dairelerin inşası konusunda yüksek nitelikli çalışmalar ve birinci sınıf bir sınıf ile eşit derecede niteliksel ve profesyonel bir şekilde başa çıkıyor. Bu projeler arasında Sokol’daki “Vrubel, 4″projesi de yer almakta. Antteq ile iş birliği deneyimimiz, tüm yükümlülüklerini açıkça yerine getiren, kendisine ve itibarımıza değer veren bir ortak olduğunu göstermiştir” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments