“Yapigundem
Ana SayfaProjelerAS Concept'te Ön Talep Toplama Süreci Uzadı

AS Concept’te Ön Talep Toplama Süreci Uzadı

AS Yapı’nın İstanbul’da Basın Ekspres yolu üzerinde konumlandırılan AS Concept projesinde ön talep toplama süreci Ramazan Bayramı sonuna kadar uzatıldı.

Yüzde 10’dan başlayan peşinatlar, 60 aya varan vadeler ve bütçeye uygun taksitli ödeme imkanı sunan AS Concept, büyük ilgi gördüğü için ön talep dönemini uzatma kararı aldı. 

Erişimi Kolay Proje

Güneyinde Bahçelievler ve Bakırköy, doğusunda Ataköy veYeşilköy, batısında Küçükçekmece ve Başakşehirolan AS Concept, Basın Ekspres bölgesindeki en önemli sürdürülebilir konut projesi olarak öne çıkıyor.

Alışveriş, Eğitim ve Sağlık İmkânları Geniş

Altınbaş üniversitesine yürüyüş mesafesi, Kültür Üniversitesi, Medipol Mega ve AcıbademAtakent hastanelerine hızlı ve rahat ulaşım, Masko, İstoç, Oto Center, Tekstilkent ve Kuyumcukent gibi önemli ticaret merkezlerinin göbeğinde,Mall Of İstanbul, 212, Nurol Park ve Ocassion gibi Alışveriş Merkezleri’nin ve TEM otoyolunun yanı başında olan AS Concept,biri 300 metre uzaklıkta olmak üzere 3 adet yakın metro istasyonları ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor. 

1+1’den 4+1’e Farklı Daire Seçenekleri

Toplam 13.839 metrekare arsa üzerine inşa edilen AS Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 605 daire ve 21 adet ticari birim yer alıyor. Projenin rakiplerinden ayrılan önemli bir özelliği, tamamen kendi arsası üzerine geliştirilmiş olması. Sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, fitness alanları, sinema odaları, etkinlik alanları ve kafe-restoran gibi olanaklar bulunan AS Concept, bölgede diğer projelerden farklılaşarak tüm ihtiyaçları karşılamaya odaklanıyor.

Aralık 2025’te teslim edilmesi hedeflenen AS Concept, titiz mimari detayları ve kaliteli kaplama malzemeleri ile göze hitap ederken şehrin göbeğinde olup kalabalıktan uzak bir şekilde yaşanabilecek modern daire tipleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

AS Yapı’nın göz alıcı projelerinden AS Concept’in tüm proje detaylarını burada bulabilirsiniz.

Kaynak: Emlak Dream

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments