“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerAtış Grubu Kuveyt’e AVM İnşa Edecek

Atış Grubu Kuveyt’e AVM İnşa Edecek

Atış Şirketler Grubu CEO’su Ahmet Atış, Kuveyt’te sadece Türk markalarından oluşacak bir Alışveriş Merkezi (AVM )projesi geliştirdiklerini söyledi. 

Turizm, perakende, inşaat, finans, medya ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Bursa merkezi Atış Şirketler Grubu’nun CEO’su Ahmet Atış, Orta Doğu ülkelerinden Kuveyt’e sadece Türk markalarından oluşacak AVM açmayı planladıklarını belirterek, yatırım kararının henüz Ar-Ge aşamasında olduğunu ifade etti. Atış, planlanan alışveriş merkezinin 50 bin liralık bir alanda ve 150 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirileceğini söyledi.

Downtown ve Babylon başta olmak üzere Bursa’da hayata geçirilen projelerle şehre yeni dinamikler kattıklarını belirten Ahmet Atış, Vakko’nun Türkiye’deki tüm konseptleriyle en büyük mağazasının Bursa DownTown AVM’de olduğuna dikkat çekti.

Bursa’nın etkin bir kent olması sebebiyle bölgeye daha fazla yatırım yapılması gerektiğini ifade eden Atış, Bursa’da dağ ve doğa konseptli 2 otel daha açacaklarını söyledi. Yeni yapacakları otellerle birlikte toplamda 4 projenin yatırım bütçesinin yaklaşık 400 milyon dolar olduğunu aktaran Atış, “Perakende de lüks konseptle ilerleme stratejimiz devam edecek” dedi.

Atış, tüm projelerinde otel, konut, ofis, yaşam merkezi, müze ve kültür sanat gibi birçok yapıyı bir arada bulunduran bütüncül projelere imza attıklarını söyledi.

Kaynak: Dünya Gazetesi

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments