“Yapı
Ana SayfaHaberlerAydın Şehir Hastanesi İnşaatında Sona Gelindi

Aydın Şehir Hastanesi İnşaatında Sona Gelindi

Aydın İl Sağlık Müdürü Eser Kul, inşaat çalışmalarında sona gelinen Aydın Şehir Hastanesi projesinde son eksiklerin giderildiğini açıklayarak güncel durum hakkında bilgi verdi.

Sağlık Bakanlığı yatırım kapsamına alınarak Aydın’ın Efeler ilçesinde hayata geçirilen Aydın Şehir Hastanesi projesinde son aşamalara gelindi.

Proje hakkında bilgi veren Aydın İl Sağlık Müdür Eser Kul, “Aydın Şehir Hastanemizin Aydınlı hemşerilerimiz ve çevre illerdeki vatandaşlarımız ile en kısa sürede buluşturmak için çalışmalarımız titizlikle devam ediyor.” dedi.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hastanenin genel durumuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İlimiz Efeler İlçesi Şevketiye Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden ve hizmete başladığında ilimizin en büyük sağlık yatırımı olacak olan Aydın Şehir Hastanesi’nin tıbbi donanım ve mefruşatının tespit ve temin edilmesi konularında İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul başkanlığında, hizmet başkanlarımızın katılımı ile toplantı gerçekleştirildi. Aydın Şehir Hastanesi inşaatının güncel durumunun da ele alındığı toplantıda, hastanenin donanımı için taşınması planlanan tıbbi cihaz, cerrahi ekipmanlar ile yeni talep edilecek tıbbi malzeme ve mefruşat ile ilgili konular ayrıntılı görüşüldü.”

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments