Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriBaba Yapı'dan Huş Kontrplak Kapılar

Baba Yapı’dan Huş Kontrplak Kapılar

Plywood ve Kontrplak ithalatında sektörün lider markası olan “Baba Yapı” en kaliteli, çevre dostu ve ekonomik kapıların huş kontrplaktan olduğunu söylüyor.

Huş kontrplakların en önemli özelliği suya dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Homojen, darbeye dayanıklı ve marin malzemeden üretilen kapılar uzun ömürlü olduklarından dolayı tercih sebebidir. Huş kontrplaklar kullanıcıların isteğine ve kullanım alanına göre şekillenebilen bir ölçü sistemine sahiptir. 3 mm ve 50 mm arası kalınlıklarla tasarlanabilmektedir. Huş kontrplaklar nemden ve sudan etkilenmediği için şişme yapmaz ve deforme olmaz. Plakaların yapıştırılması için kullanılan yapıştırıcılar tutkal olup insan sağlığına zararlı maddeler içermezler. Bu durum da tamamen çevre dostu olmasına yardımcı olmaktadır. Kapılar doğası gereği güçlüdür ve uzun yıllar dayanır. Şıklıklarıyla göz kamaştıran huş kontrplaktan üretilen kapılar iç mekanınızın estetik görünmesini sağlar.

Çevre Dostu
Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekşi “Mükemmel özellikleriyle öne çıkan geniş bir ürün yelpazesi ile her müşteri için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Özellikle insanlar ahşabın sıcaklığını evlerinde de hissetmek istiyorlar. Bu sebeple her türlü renk seçeneğiyle huş ağacından üretilen kontrplak kapılar artık tercih sebebi. Her şeyde olduğu gibi, her tip kapının gücünü kullanılan hammaddenin kalitesi belirler. Bu yüzden doğru malzemeyi seçmek çok önemlidir. Kontrplak denince ilk olarak herkesin aklına inşaat geliyor. Dekorasyon, oyuncak, mobilya, otomotiv sektörü, zemin kaplama ve tekneler gibi birçok kullanım alanında faydalanabiliniyor. Çevre dostu bir kullanım alanına sahip olan huş kontrplak sağladığı avantajlar ve ekonomik olarak düşük maliyetlerle üretilmesinden dolayı günümüzde her alanda güvenle kullanılabilmektedir. Dünya genelinde de tercih edilen bir yapı malzemesi olmasının yanı sıra kullanımı da son derece güvenli ve sağlıklıdır. Kurulduğumuz günden bu yana Plywood ve Kontrplak ürünlerinde sektörde lider tedarikçi firmayız. Baba Yapı olarak müşterilerimize ve mimarlara uzman ekibimizle ve yenilikçi ürünlerimizle çözümcü yaklaşımlar sunuyoruz.Bünyemizde bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve doğa dostudur”. İfadelerinde bulundu.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments