“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriBAE Askeri Havalimanına Türk Üretimi Beton Santrali!

BAE Askeri Havalimanına Türk Üretimi Beton Santrali!

Umman Beton Santralleri AŞ, Birleşik Arap Emirlikleri’nde inşa edilmekte olan askeri havalimanında kullanılmak üzere 2 adet 120 metreküp kapasiteli mobil beton santrali ihraç etti. Yüzde 100 yerli üretim olan Umman mobil beton santralleri kolay kurulumu, kullanıcı dostu yazılımı, yüksek kapasitesi nedeniyle yurt dışında da en çok tercih edilen santrallerin başında geliyor

50 yıllık tecrübeyle beton santrali üreten ve 4 kıtada 60 ülkeye ihracat yapan Umman Beton Santralleri, hız kesmeden yaptığı üretim ve ihracatlardan birini de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gerçekleştirdi. BAE’nin öncü taahhüt firmasıyla yapılan anlaşma çerçevesinde, 2 adet 120 mobil beton santrali 1 ay içinde proje alanına ulaştırıldı.  

Umman Beton Santralleri imzalı yüzde 100 yerli üretim olan 120 metreküp kapasiteli mobil beton santralleri BAE’nin askeri havalimanı inşaatı projesinde özel kuru beton üretiminde kullanılıyor. Umman Beton Santralleri Genel Müdürü Ahmet Bağcı ‘’Uluslararası çevre ve kalite kontrol standartlarıyla çalışmasını öngörerek ürettiğimiz mobil beton santrallerimiz; taşıma kolaylığı, yüksek kapasitesi, kolay otomasyon sistemi, ileri teknoloji ürünü yenilikçi tasarımıyla uluslararası alanda da proje yürütücüsü firmaların dikkatini çekiyor. Afrika ülkelerinden peş peşe aldığımız talepler ve sevkiyatların ardından Ortadoğu pazarında da hızla ilerliyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri’nin özel bir projesi olan askeri havalimanı inşaatı için aldığımız siparişler doğrultusunda ürettiğimiz santralleri sevk etmekten dolayı gururluyuz. Bu pazarda kısa vadede ihracatlarımızı geliştirmeyi hedefliyoruz’’ dedi. 

Kuru beton üretiminde ihtiyaç duyulan hassas tartım ve homojen karışım gerekliliklerini tam olarak karşılayan UMC120 model çift şase Umman mobil beton santralleri, kolay kurulum ve kullanım olanakları ile kısa süreli projelerde en çok tercih edilen santrallerin başında geliyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments