Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerBorsa Yeni Hizmet Binası İnşaatı Sürüyor

Borsa Yeni Hizmet Binası İnşaatı Sürüyor

Nazilli Ticaret Borsası üyelerine yönelik kaliteli hizmet sunmak amacıyla bir yıl önce temeli atılan yeni hizmet binasında inşaat çalışmaları devam ediyor. 

Brüt 3 bin 200 metrekare inşaat alanına sahip Borsa Hizmet Binası’nı inceleyen Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, “Nazilli’ye ve borsa üyelerimize böyle bir hizmet binasını kazandırdığımız için tüm ekip olarak büyük onur ve gurur duyuyoruz.” dedi.

Aydın-Denizli devlet karayolu üzerinde yükselen Nazilli Ticaret Borsası hizmet binası, bodrum, zemin, 1 ve 2’nci kattan oluşuyor. Yeni hizmet binasında çok amaçlı toplantı salonu, yönetim kurulu toplantı salonu, yönetim kurulu ve meclis başkanlıkları odaları, genel sekreterlik, kayıt, tescil, muhasebe bölümleri ile buğday analiz laboratuvarı bulunacak. 

1 Ekim tarihinde gerçekleşecek borsa seçimleri öncesinde çalışmalara hız veren Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ziyaret sonrasında konuşan Başkan, “Bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Nazilli’ye ve borsa üyelerimize böyle bir hizmet binasını kazandırdığımız için tüm ekip olarak büyük onur ve gurur duyuyoruz. Çünkü bugüne kadar hep yapılamaz dediler ve direncimizi kırmaya çalıştılar. Şimdi açılış aşamasına geldik. Yerel ve Doğal Ürünler Ticaret Merkezi’ni yapamazlar dediler, onda da tüm engellemelere rağmen önemli bir aşamaya geldik ve kısa sürede onun da hayata geçmesi için çalışmalarımıza hız vereceğiz. İncir ve kestanenin anavatanının Nazilli olduğunu, ticaretinin en önemli noktasının Nazilli olduğunu katıldığımız fuarlar, girişimcilere verdiğimiz desteklerle tüm dünyaya duyuruyoruz, duyurmaya da devam edeceğiz. Üyelerimiz için yaptığımız hizmetlerimiz daha iyilerini ve güzellerini ekleyerek devam edecek.” ifadelerini kullandı. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments