“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaYeni ÜrünlerBostik Block H777 Aqua Blocker Yenilenen Yüzüyle Raflarda!

Bostik Block H777 Aqua Blocker Yenilenen Yüzüyle Raflarda!

135 yıllık geçmişiyle endüstri, inşaat ve tüketici pazarlarında lider konumda yer alan ve istikrarlı büyüme performansıyla 50’den fazla ülkede varlığını sürdüren Bostik, ürün geliştirmelerine ara vermeden devam ediyor. Firma, marka stratejisinin bir parçası olarak, su yalıtım çözümlerinin lider ürünü AquaBlocker’ı, Block H777 Aqua Blocker ismiyle yeniden sundu.

Yeni isim ve ambalajıyla yüksek kalitesi ve güvenilirliği korunan hibrit su yalıtım malzemesi Bostik Block H777 Aqua Blocker, böylece küresel pazarda daha güçlü ve birleştirici bir marka kimliğiyle yer alacak. Almanya’dan İrlanda’ya, Türkiye’den Amerika’ya kadar her yerde aynı isim ve ambalaj kullanılarak, tüm dünyada ortak bir dil oluşturuldu. Müşteriler farklı coğrafyalarda dahi olsalar, Block H777 Aqua Blocker’a her yerde güvenli bir şekilde ulaşabilecekler.

İnşaat sektörünün güvenilir su yalıtım ürünü olan Bostik Block H777 Aqua Blocker, eşsiz performansını hibrit teknolojisiyle sağlıyor. Her mevsimde ve her yüzeyde etkin çözümler sunarak suyun geçişine izin vermiyor. Block H777 Aqua Blocker yenilenen yüzüyle; 1 kg teneke kutu ve 14 kg plastik kova (içerisinde 2 adet alüminyum folyo) ambalajlarıyla yapı marketlerde ve özellikli inşaat çözüm noktalarında yerini aldı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments