“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriBostik Türkiye, Özbekistan'da!

Bostik Türkiye, Özbekistan’da!

Bostik Türkiye, yurt dışı iş ortaklarına teknik eğitim ve destek vermeye devam ediyor. Gürcistan ve Bulgaristan’ın ardından şimdi de Ağustos ayında Özbekistan’da sektör profesyonelleriyle buluşan Bostik Türkiye ekibi Taşkent, Fergana, Namangan ve Semerkand şehirlerinde yaklaşık 250 kişiye yüz yüze teknik eğitim verdi.

Bostik Türkiye İhracat Satış ve İş Geliştirme Müdürü Rahimjon Bobokalonov, Teknik Uygulama Ekibi ve Hibrit&Silikon grubunun Global Kategori Müdürü Kereb Korkut tarafından verilen eğitimler büyük ilgi gördü. Çoğunluğu mimar, mühendis, teknik personel ve uygulayıcı-satıcı bayilerden oluşan katılımcılara, Bostik Türkiye portföyü ve yeniliklerle donatılmış olan hibrit  teknolojisinin esasları hakkında bilgiler aktarıldı. Yapılan bire bir uygulamalarla inşaat süreçlerinde karşılaşılan problemlere en uygun çözümler sunuldu.

Teknik eğitimi verilen akıllı Bostik ürünleri:

  • Bostik H780 SUPERGRIP INVISIBLE, genel amaçlı, çok güçlü ve şeffaf bir hibrit yapıştırıcıdır.
  • Bostik A785 HIGH GRIP DECO, iç mekân kullanımına, dekoratif ve yalıtıma yönelik levhalar için anında tutunma sağlayan akrilik dispersiyon bazlı çok amaçlı bir yapıştırıcıdır.
  • Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER, çok çeşitli uygulamalar için çözücü içermeyen, D4 su geçirmez, son derecede güçlü ve dayanıklı bir poliüretan yapıştırıcıdır.
  • Bostik H505 SEAL’N’BOND CRYSTAL, yüksek kaliteli profesyonel, solvent içermeyen, kristal şeffaflığında olan bir sızdırmazlık ve yapıştırıcıdır.
  • Bostik H785 HIGH TACK, ürünü son derece yüksek ilk yapışma özelliğine sahip, yüksek kaliteli profesyonel bir hibrit yapıştırıcıdır.
  • Bostik H550 SEAL’N’BOND ALL-IN-ONE, yüksek kalitede profesyonel, hibrit esaslı hepsi bir arada mastik ve yüksek mukavemetli yapıştırıcıdır.
  • Bostik P795 SEAL’N’FLEX PREMIUM, yeni nesil tek bileşenli kullanıcı dostu düşük MDI’lı hızlı kürlenen yüksek performanslı ve dayanıklı poliüretan bir mastiktir.
Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments