“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriBostik Türkiye, Yüksek Performanslı Su Yalıtım Serisi SEAL&BLOCK’un Lansmanını Yapı Fuarı’nda Yaptı

Bostik Türkiye, Yüksek Performanslı Su Yalıtım Serisi SEAL&BLOCK’un Lansmanını Yapı Fuarı’nda Yaptı

Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanı olan Bostik Türkiye, Yapı Fuarı’na katıldı. Sektöre yön veren ürünleri ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilen uygulamalarıyla büyük ilgi gördü.

Bostik Türkiye standı yeni ve ödüllü ürünlerin tanıtımına da ev sahipliği yaptı. Yalıtım uzmanı olan yeni SEAL & BLOCK serisi tanıtıldı. Aynı zamanda “Yalıtım Sektörü 2024 Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü Ödülü”nü alan Bostik FP 401 Fireseal Akrilik Mastik ve yenilenen ambalajıyla su yalıtım malzemesi Bostik Aqua Blocker da sergilenen ürünler arasında yer aldı.

Yalıtım Uzmanı Bostik SEAL & BLOCK

Turkeybuild İstanbul’da büyük ilgi gören ürünlerin başında yalıtım uzmanı olan yeni Bostik SEAL & BLOCK serisi geldi. SEAL&BLOCK serisi, su yalıtımında mükemmel koruma sağlayarak, yüksek kaliteli ve kullanıcı dostu ürünlerle dolu bir çözüm yelpazesi sunuyor. Yapıları suyun zararlı etkilerinden koruyarak maliyet hasarlarını önlüyor. Her türlü yalıtım işini doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirerek binayı çok uzun süre güvenli kılıyor. 

Bostik SEAL&BLOCK Serisinin Akıllı Özellikleri:

  • Uygulama kolaylığı ile dikkat çeken ürün yelpazesi, anlaşılır segmentasyonu ve yeni isimlendirmesiyle birlikte her türlü proje için en uygun çözümü sunar.
  • Seri, pratik ve anlaşılır bir tasarım ile benzersiz bir kimliğe sahiptir. Net piktogramlar, basit çizimler ve renk kodlarıyla donatılmış ürünler, doğru su yalıtım çözümünün pratik bir şekilde seçilmesini sağlar. Yeni ambalaj sistemleriyle Bostik Türkiye, kurumsal kimliğini öne çıkarırken, tüm dünya genelinde dil birliğini sağlamaya yönelik bir yaklaşım sergiler. 
  • Çevresel etiketler ve sertifikalarla donatılmış olan seri, çevreye minimum etki ederken maksimum performans gösterir.

Bostik FP 401 Fireseal Akrilik Mastik’e ödül

Bostik Türkiye standında ziyaretçilerin ilgisini çeken Bostik FP 401 Fireseal Akrilik Mastik, “Yalıtım Sektörü 2024 Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” ödülünün sahibi oldu.  Lineer derzlerde 4 saate kadar yangına dayanan FP 401, yangın önleyici/geciktirici ve binanın boşaltılması için zaman kazandırıcı özellikleriyle bu ödüle layık görüldü. 

Globalden Türkiye’ye Destek

Bostik Türkiye’ye Global’den de destek geldi. Bostik Hollanda’dan Global Sızdırmazlık&Yapıştırıcı Teknik Eğitim Müdürü Lucien Ligtvoet, Global Sızdırmazlık&Yapıştırıcı Teknik Destek Direktörü Bart Van Kuijk, Bostik İrlanda’dan Global İş Geliştirme Müdürü Lorcan Dignam ve Bostik Fransa’dan Global Su Yalıtım Kategori Müdürü Eduardo Cardoso Bostik Türkiye standında canlı uygulamalara katıldılar.  

“Canlı ürün uygulamalarıyla ilgi odağı olduk”

Yoğun bir fuar dönemi geçirdiklerini söyleyen Bostik Türkiye ve Merkez Asya Yapı Tüketici Departmanı İş Birimi Direktörü Bilgehan Türkkan: “Yurt içi ve yurt dışından katılım oldukça fazlaydı. Yapı Fuarında, ziyaretçilerin ilgisini çekmek ve markamızın gücünü sergilemek için canlı uygulamalar yaptık. İş ortaklarımız, ürünlerimizi yakından deneyimleme fırsatı buldular. Uygulamalarımızı interaktif bir şekilde keşfederek sektördeki en son yenilikleri takip ettiler. Bu etkileşimli deneyim, müşterilerimizden olumlu bir geri dönüş aldığımızı ve markamızın güvenilirliğinin arttığını gösterdi. Gelecek etkinliklerde de benzer interaktif uygulamalarla müşteri memnuniyetini arttırmayı ve sektör profesyonelleriyle olan ilişkilerimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments