Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriBucaspor Çarşı Merkezi İnşa Edecek

Bucaspor Çarşı Merkezi İnşa Edecek

Bucaspor, kulübe ait olan Cemil Şeboy Tesisleri’nde, Park 1928 isimli Buca Çarşı‘sını ilçeye kazandıracak. Buca’nın yeni yüzü olmaya aday çarşıda dünya markaları bir araya getirilecek.

Buca’nın gümbür gümbür ilerlediğini belirten Asbaşkan Sevinç, “Buca için var gücümüzle çalışmaya, emek vermeye, ilçeyi kalkındırmaya devam ediyoruz. Kaymakamımızın, emniyet müdürümüzün, ilçe başkanlarımızın verdikleri destek, bizleri mutlu ediyor. El birliği ile Buca’yı bambaşka bir güzelliğe taşıyacağız” dedi.

Kaymakam Tunçer ise, Buca için desteğe hazır olduklarını ifade ederek, “Mehmet Sevinç ile sık sık görüşüyoruz. Buca ve Bucaspor bizim için çok değerli. Her zaman destek olacağımızın sözünü zaten vermiştik. Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız” dedi. Emniyet Müdürü Saraçoğlu da, Bucaspor 1928’in İzmir’in köklü camialarından biri olduğunu, kulüp ile ilişkilerinin iyi olduğunu, Buca ilçesinin hak ettiği noktaya gelmesini arzu ettiğini dile getirdi.

CHP Buca İlçe Başkanı Gültepe ise, “Bucaspor’un ve Buca halkının her koşulda yanında olacağımızı dile getirmek istiyorum. İlçemiz için çalışmayan devam” şeklinde konuştu. AK Parti Buca İlçe Başkanı Kalfaoğlu da, “Mehmet Sevinç bizleri ziyaret etti. Buca için ne yapılması gerektiğini aktardı. Bizler de ilçemizin menfaatleri doğrultusunda çalışmaya söz verdik. Buca, parmakla gösterilecek bir yer olacak” ifadesini kullandı.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments