“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaProjelerÇağdaş Holding’ten Yeni Otel Projesi

Çağdaş Holding’ten Yeni Otel Projesi

Çağdaş Beton iştirakini satarak turizmde büyümeyi hedefleyen Çağdaş Holding, Bodrum’da yeni bir otel projesine imza atacak.

1997 yılından bu yana başta Bodrum olmak üzere Muğla’nın birçok bölgesinde inşaat sektörü tedarikçiliği alanında boy gösteren Çağdaş Holding, Çağdaş Beton’u satarak yeni turizm projelerinde öne çıkacak. 

Konuyla ilgili konuşan Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, “İnşaat ve turizm alanındaki özgün projelerimize yenilerini ekleyeceğiz. Akana markasıyla Cennet Koyu’nda ilkini açtığımız butik otelin, ikincisini de yine Bodrum’da çok özel bir lokasyonda hayata geçireceğiz.” dedi. 

Bodrum’un sadece Türkiye değil dünya turizminde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Çağlar, “Hem kendi inşaat projelerimize hem de Bodrum Yarımadası’ndaki konut ve otel projelerine beton tedariğinde bulunarak bölgenin gelişimine katkı sağladık. Ancak pandemiyle birlikte Bodrum’a artan ilgi ve talep sonucu artışa geçen yapılaşmanın ardından yeni bir döneme girmeye ve değişime karar verdik. Tedarikçi değil, sürdürülebilir bir Bodrum’a yön veren tarafta olmak istedik. Bu vizyonla alışılagelmişin dışında daha duyarlı, daha seçici ve özel projeler geliştirme kararı aldık. Bodrum’un tüm değerlerine sahip çıkmaya ve bu değerleri en üst düzeyde gözeten projelerimizle, Bodrum’un marka algısını korumaya, geliştirmeye ve sürdürülebilir kılmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu. 


Çağdaş Holding Tüm Projeleri İçin Tıklayınız.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments