Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerCedidiye Kent Meydanı Projesinde Sona Doğru

Cedidiye Kent Meydanı Projesinde Sona Doğru

Düzce Belediyesi tarafından hayata geçirilen Cedidiye Kent Meydanı projesinde son aşamalara gelindi. 

Düzce’de yapılan Cami-Meydan-Çarşı konsepti ile başladığı andan itibaren yapı denetim kontrolü altında deprem yönetmeliklerine göre bin 106 metrekarelik alanda inşaat çalışmaları süren ‘Cedidiye Kent Meydanı Projesi’nin inşaatında artık son aşamaya gelindi.

İnşaatın iç sıvaları ve tesisatları tamamlanırken, çatı yapımıda büyük ölçüde tamamlandı. Tarihi Cedidiye Camii ile dış kaplaması uyumlu olacak olan projenin dış cephe işlemleri ise aralıksız devam ediyor.

Proje hakkında değerlendirmede bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şu açıklamaları yaptı:

“Ülke olarak yaşadığımız sıkıntılı günlere karşın, ekiplerimizin yoğun çabası ve özverili gayretleriyle birlikte Cami-Meydan-Çarşı konseptimizi içinde barındıran Cedidiye Kent Meydanı Projemizde artık sona geldik. İnşaatın başladığı ilk andan itibaren yapı denetimi kontrolünde hareket ederek işi sıkı tuttuk. Deprem yönetmeliklerini harfiyen yerine getirdik. Kalan çalışmaları da en kısa zaman diliminde sona erdirip projemizi Düzce’ye kazandıracağız. Cedidiye, Cami- Meydan- Çarşı konsepti ile hak ettiği değerin karşılığını bulmuş olacak”

Düzce ilindeki tüm inşaat projelerine buradan göz atabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments