Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriÇelik Kapıda Son Teknolojinin Adresi: Hedef Çelik Kapı 

Çelik Kapıda Son Teknolojinin Adresi: Hedef Çelik Kapı 

2004 yılında Denizli’de üretim tesisini kurarak çelik kapı üretimine başlayan Hedef Çelik Kapı, ‘yüzde yüz yerli imalat’ mottosuyla üretim yapıyor.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini temel prensip edinen Hedef Kapı, kaliteli ürün anlayışını ön planda tutuyor. 

Kaliteden ödün vermeden ürettiği çelik kapıları Denizli başta olmak üzere Ege Bölgesi’nin çeşitli illerinde bulunan showroomlarda satışa sunan firma, satış ve montaj hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini sağlamayı ihmal etmiyor. Ayrıca firma, kaliteli hizmet anlayışı kapsamında, teslimi yapılan ürünlerin servis takibini 5 yıl boyunca yapıyor. 

Kısa sürede geniş müşteri çevresi edinen firma, ürünlerini Ege ve Akdeniz başta olmak üzere Nijerya, Fransa, Hollanda ve Almanya’ya ihraç ediyor. Böylece firma, kalite odaklı hizmetini yurt dışına da başarıyla taşıyor. 

Uzun yıllardır sektörde yerini alan firma, Deda Yapı, Ahmet Selvi İnşaat, Demirhan İnşaat, Tezcan İnşaat ve Kapan İnşaat gibi birbirinden değerli sayısız referansa sahiptir. 

Hedef Çelik Kapı, üretim yapmaya başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektöründe kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments