“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCopa, İSİB’den Aldığı Ödül ile İhracat Başarısını Taçlandırdı

Copa, İSİB’den Aldığı Ödül ile İhracat Başarısını Taçlandırdı

Copa Isı Sistemleri, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl organize edilen ve yıl boyunca ihracat performanslarında başarı gösteren firmaların ödüllendirildiği ‘İhracatın Liderleri Ödül Töreni’ kapsamında aldığı, 2022 yılı ‘En Çok Radyatör İhracatı Yapan 2. Firma’ ödülü ile ihracattaki başarısını bir kez daha taçlandırdı.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayı, Türk iklimlendirme sektörünün geleceğine yön veren önemli bir etkinlik olarak dikkat çekti. Bu çalıştay ile sektörün 2028 yılı yol haritası belirlenirken yıl içerisinde yaşanan idari, ekonomik, ticari gelişmeler ve stratejik çalışmalar da ele alındı.

Bu çalıştayda İSİB, her yıl düzenlediği ‘İhracatın Liderleri Ödülleri’ organizasyonunu da gerçekleştirerek, 2022 yılında ihracat performanslarıyla öne çıkan firmaları ödüllendirdi. Bu ödül töreninde iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Copa Isı Sistemleri, ‘En Çok Radyatör İhracat Yapan Firmalar’ kategorisinde ikinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü. COPA’nın her yıl kazandığı bu başarı, ihracat alanındaki sürekli ve istikrarlı başarısının bir yansıması olarak görülürken, Copa bu ödülle birlikte ihracat alanındaki üstün başarısını bir kez daha taçlandırmış oldu.

Copa, üretiminin yüzde 80’ini dört kıtada 40’tan fazla ülkeye ihraç ederek, yerli sermayenin gücünü uluslararası arenada göstermeye devam ediyor. İngiltere, Çin, Romanya, Almanya gibi önemli pazarlarda etkin rol üstlenen Copa, çalışmalarıyla küresel pazardaki etkinliğini ve sektördeki lider konumunu daha da güçlendirmeye devam edecek. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments