“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCopa, ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda Yenilikçi Ürünleriyle Öne Çıkıyor!

Copa, ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda Yenilikçi Ürünleriyle Öne Çıkıyor!

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Copa Isı Sistemleri, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer alacak. Türkiye ve 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren Copa; fuarda, enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini sergileyecek. 

Copa Isı Sistemleri, sürdürülebilir ve yüksek performanslı iklimlendirme çözümleriyle sektörde adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Copa, bu yıl da sektörün merakla beklediği ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda, birbirinden ileri teknoloji ürünleriyle yerini alacak. Bu prestijli fuar Copa’nın sürdürülebilir, enerji verimli, çevre dostu ve uzun ömürlü ürünlerini sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşturacağı bir platform olacak. 

25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı, iklimlendirme sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojilerin, inovasyonların ve çözümlerin sergilendiği uluslararası bir buluşma noktası olarak dikkat çekiyor. Copa, fuar kapsamında Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunacak. 

40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve yüksek verimlilikte iklimlendirme ürünlerine sahip Copa, fuarda üstün teknolojiye sahip kombi, şofben, elektrikli kombi ve radyatör, panel radyatör ve yeni ürünlerini sergileyecek. 

Copa Isı Sistemleri, ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda salon 6 ve H02 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak ve ileriye dönük projeler, ürünler ve çözümler hakkında bilgi paylaşımında bulunacak.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments