“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCopa Yenilikçi Ürünleriyle C&R Madrid 2023’te!

Copa Yenilikçi Ürünleriyle C&R Madrid 2023’te!

Copa Isı Sistemleri, 14-17 Kasım 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenecek olan iklimlendirme sektörünün en prestijli fuarlarından C&R Madrid 2023’e katılıyor. COPA, bu fuarda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilere enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini tanıtarak globaldeki iş birliklerini genişletmeyi hedefliyor.

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Copa; sürdürülebilir, enerji verimli ve çevre dostu teknolojileriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Bu vizyonunu dünya genelinde daha da yaymak ve global partnerlik ağını güçlendirmek adına önemli adımlar atan Copa, 14-17 Kasım 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenecek olan C&R Madrid 2023 Fuarı’nda yer alacak. Fuarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle buluşacak olan Copa, yeni projeler ve iş birlikleri için temeller atacak. Copa’nın bu fuara katılımı, şirketin küresel çapta inovasyon ve sürdürülebilirlik konularındaki çalışmalarını pekiştirecek ve sektöre yeni bir soluk getirecek.

C&R Madrid 2023 Fuarı sektörel gelişmeleri, teknolojik inovasyonları ve sürdürülebilir çözümleri yakından takip eden sektör profesyonelleri için yılın en önemli organizasyonları arasında yer alıyor. Copa, üstün teknolojiye sahip kombi, şofben, elektrikli kombi ve radyatör, panel radyatör ve yeni ürünleriyle fuarın en dikkat çekici katılımcılarından biri olacak.

40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren Copa, C&R Madrid 2023’te Salon 5’te yer alan standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments