“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCopa,MCE Milano Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Dikkat Çekti

Copa,MCE Milano Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Dikkat Çekti

Copa Isı Sistemleri, genişleyen ürün yelpazesiyle Milano’da düzenlenen MCE – Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katıldı. İklimlendirme, yenilenebilir kaynaklar, enerji verimliliği ve su sektörlerine yönelik en son teknoloji ve sistemlerin sergilendiği fuarda Copa; ısı pompası, fan coil, fanlı radyatör gibi yeni ürünlerini ziyaretçilere tanıttı.

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji sektörlerindeki en önemli global buluşmalardan biri olarak kabul edilen ve bu yıl 43.sü düzenlenen MCE – Mostra Convegno Expocomfort Fuarı, 12 – 15 Mart 2024 İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşti. Dört gün boyunca iklimlendirme sanayi, akıllı çözümler ve yenilebilir enerji sektöründeki güncel gelişmelerin masaya yatırıldığı 2024 MCE Milano Fuarı’nda Copa; fuar boyunca standında dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri, tedarikçiler, iş ortakları ve ziyaretçileri ağırladı. 

Bu yıl 43’üncüsü gerçekleştirilen fuarda, Copa; ısı pompası, fan coil, fanlı radyatör gibi yeni ürünlerinin yanı sıra kombi, kazan, şofben, klima, panel radyatör gibi mevcut ürün yelpazesini de tanıttı. Copa, dört kıtada 40’tan fazla ülkeye ihracat yaptığı ürünlerini daha geniş bir kitleye sunma şansı buldu ve ziyaretçilere ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiler sağlayarak sorularını yanıtlama fırsatı yakaladı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments