“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCuboArte Velutto İle Kadifenin Büyüsü, Bordonun Etkisi

CuboArte Velutto İle Kadifenin Büyüsü, Bordonun Etkisi

Cubo’nun dekoratif boyalar ürün grubunu temsil eden ‘’CuboArte’’, zengin desen ve renk alternatifleriyle tamamen yenilendi.

CuboArte Akrilik Esaslı Boya ve Kaplamalar olarak adlandırılan iç cephe ürünleri arasındaki Velluto ile duvarlarınız kadife dokuya bürünsün. Kadife doku görünümlü ‘’Velluto’’yu dilediğiniz renkte duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

Cubo’nun tamamen yenilenen CuboArte ailesinde iç mekanlar için tasarlanan ürünleri, uygulandığı yüzeye estetik bir görünüm kazandırıyor. Kadife görünümlü CuboArte Velluto ile duvarlarınıza özel estetik dokunuşlara imza atabilirsiniz.

Tarihe bakıldığında Bordo renginin ihtişamı, gücü, lüksü ve tutkuyu temsil ettiğini görürsünüz. Adını Fransa’nın şarap üretilen kenti olan Bordeaux’dan alan Bordo rengi o dönemlerde üst sınıfın tercih ettiği bir renk olmuş. Bir de bu rengi kadife ile lanse ettiğinizi düşünün. Hissettirdiği duygular ikiye katlanıyor. Bordo renkte olduğu gibi kadifenin de verdiği duygu yine lüksü, ihtişamı ve zenginliği adresliyor.  Geçmişi araştırdığınızda soylular, zenginler giyim kuşamda olduğu gibi dekorasyonda da tercih etmiş kadifeyi. 

CuboArte’nin iç mekân ürün grubunda yer alan kadife dokulu, soft mat görünümlü ‘’Velluto’’ da işte tam bu duyguları mekâna taşımanıza yardımcı oluyor. 

CuboArte Velluto, “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla birlikte kullanılıyor. Tercih edildiği mekanlarda farkını ortaya koyan “Velluto”, ile farklı renklerde yaratacağınız özgün tasarımlarla iddialı bir duvar boyası alternatifi oluşturuyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments