Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCubo’nun ‘’Gölge Gri’’ Rengi İle Dengeli Mekanlar

Cubo’nun ‘’Gölge Gri’’ Rengi İle Dengeli Mekanlar

Modern ve inovatif ürünleri ile dikkat çeken Cubo’nun yeni iç cephe boyası ‘Gölge Gri’ günümüz mekanları için sakin ve dengeli, alternatifler oluşturuyor. Karteladaki bu yeni rengi yine farklı tondaki gri renklerle kombinleyerek modern mekanlar tasarlayabilirsiniz.

Türkiye’nin yerli boya üreticisi ve yükselen değeri Cubo, mekanlarını yenileyecek olanlara yeni renk kartelasından ‘’Gölge Gri’’ rengini öneriyor. Uzlaşma ve denge kavramlarıyla tanımlanan renk, uygulandığı alanlarda naif ve sakin duygular uyandırıyor.

Temas ettiği diğer renkler üzerinde güçlü bir etkiye sahip olan bu renk aynı zamanda Cubo’nun ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün grubunda/gruplarında hazır olarak bulabileceğiniz bir renk. 

Günümüzde En Çok Tercih Edilen Renkler Arasında

Nezaketin de elçisi olarak kabul edilen “Gölge Gri” tercih edildiği alanlara rahatlatıcı bir atmosfer sağlıyor. Orta tonda olan renk, özellikle ışığı yansıtan beyaz renk ile kombine edildiğinde mekanda; temizlik, huzur ve denge gibi duyguları etkin kılıyor.

Yaşamın her alanında kullanıma imkan tanıyan bu renk, birlikte tercih edildiği renkleri tamamlama özelliğine de sahip.

“Gölge Gri” rengini, Cubo’nun ‘Boyacı Küpü’ Renklendirme Sistemi’yle elde edeceğiniz sınırsız tonlarla buluşturarak en sevdiğiniz gri tonu ve hayalinizdeki atmosferi yakalayabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments