“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriDekar Şehirbahçe’de İlk Etap Teslimleri Tam Zamanında Başladı

Dekar Şehirbahçe’de İlk Etap Teslimleri Tam Zamanında Başladı

Türkiye’de bahçeli ev konusunda gayrimenkul sektörünün öncüsü Dekar Yapı, İstanbul Bahçeşehir’deki Dekar Şehirbahçe’de birinci etaptaki evlerinin teslimlerine tam zamanında başladı. 

Dekar Yapı’nın İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Dekar Şehirbahçe’de tam zamanında tamamlanan ilk etap, sahiplerine kavuşuyor. 

Doğa dostu yaşam vizyonunu projelerine de yansıtan Dekar Yapı, doğa ile iç içe ve kaliteli evlere sahip olmayı arzu edenler için Dekar Şehirbahçe projesini hayata geçiriyor. İlk etap teslimlerine başlanan projede, Aralık ayında da ikinci etabın teslimlerine başlanacak. 

Doğa ile İç İçe Huzurlu Bir Yaşam

Dekar Şehirbahçe’de 41 bin metrekare bir arazi üzerinde 51 blokta, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklükte 181 bahçeli ev ile doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunuluyor. Dekar Şehirbahçe projesinden konut sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal hayat ile de buluşuyorlar. Projenin içerisinde açık yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, basketbol sahası, peyzaj havuzu ve yürüyüş yolları bulunuyor. Ayrıca her ev 2 adet kapalı otoparka sahip.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments