“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaProjelerDekar Şehirbahçe’ye Hemen Taşın, Sonra Öde

Dekar Şehirbahçe’ye Hemen Taşın, Sonra Öde

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un Bahçeşehir ilçesinde hayata geçirilen Dekar Şehirbahçe projesinde ‘hemen taşın, sonra öde’ kampanyası devam ediyor.

Türkiye’de bahçeli ev konusunda gayrimenkul sektörünün öncüsü Dekar Yapı, heyecan verici bir fırsat sunuyor. Dekar Şehirbahçe projesi, peşin alımlarda yüzde 20 indirim, vadeli alımlarda ise vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuyor.

Dekar Yapı, İstanbul Bahçeşehir’deki Dekar Şehirbahçe projesine özel bir kampanya başlattı. Bahçeli ev sahibi olmak isteyenler, Dekar Şehirbahçe’de hemen teslim bahçeli evlerde peşin ödemelerde yüzde 20 indirimfırsatı yakalıyor. Ayrıca, 24 aya kadar vade farksız taksitlendirme ile hemen taşınıp, sonra ödeme imkânısunuluyor.

Doğal güzellikleri ve modern yaşamın konforunu bir araya getiren Dekar Şehirbahçe projesi, 41 bin metrekarelik geniş arazi üzerinde, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde tamamı müstakil girişli ve bahçeli 181 evden oluşuyor. İstanbul’da bahçeli bir ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren Dekar Şehirbahçe’de şimdi bahçeli ev sahibi olmanın tam zamanı.

Dekar Şehirbahçe‘ye taşınanlar, sadece bahçeli bir yaşamın değil aynı zamanda birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal yaşamın tadını çıkaracaklar. Proje kapsamında açık yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, basketbol sahası, peyzaj havuzu ve yürüyüş yolları gibi birçok olanak bulunuyor. Ayrıca, her ev sahibi 2 adet kapalı otoparka da sahip olacak.

Dekar Şehirbahçe projesinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Emlak Dream

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments