Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriDoğayla İç İçe, Konforlu ve Huzurlu Bir Yaşam: Conatus Existence

Doğayla İç İçe, Konforlu ve Huzurlu Bir Yaşam: Conatus Existence

Sağlık yatırımlarıyla tanıdığımız Ekol Sağlık Grubu’nun inşaat firması Conatus, hayata geçirdiği villa projeleri ile huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor.


İzmir ve çevresindeki sağlık yatırımlarıyla tanıdığımız Ekol Sağlık Grubu, Conatus firmasıyla inşaat sektörüne de adım attı. Gümüldür’de hayata geçirdiği villa projesi kapsamında 80 villa inşa eden firmanın şimdiki adresi ise Çeşme.


Conatus Villaları Existence projesi sakinlerine doğayla iç içe, konforlu ve huzlurlu bir yaşam sunuyor. Deniz, doğa ve konforu bir arada sunan Existence projesi ünlü tarihçi Heredot’un dünyanın en güzel gökyüzüne ve en iyi iklimine sahip dediği Çeşme’nin en gözde sahillerinden biri olan Germiyan Sahili’nde yükseliyor.


Akıllı Ev Teknolojisi
9 villadan oluşan Existence projesi, akıllı ev teknolojisiyle donatıldı. A’dan Z’ye her aşamasında üst kalite malzemelerin kullanıldığı projede dış cephede taş ve kompozit kaplama tercih edildi. Isı pompalı ve yerden ısıtmalı olarak tasarlanan projede kullanılan teknoloji sayesinde ısı evin her yerinde homojen bir şekilde dağılıyor. Hemen her detayın düşünüldüğü Existence projesinde evin tüm kontrolü ve güvenliği otomasyon sistemi ile cep telefonundan kontrol edilebiliyor.


Proje Özellikleri
Existence projesi, Conatus’un “Yaşamın 3D Konforu” olarak adlandırdığı deniz, doğa ve konforu bir arada sunuyor. Projedeki 9 villanın her birinin kendine ait jakuzili havuzu, otoparkı ve 600 metrekare büyüklüğünde bahçesi bulunuyor. 2 katlı olarak tasarlanan Existence projesinde her bir villa bodrum kat, zemin kat ve birinci kattan oluşuyor.

3120 Ada 2-3-4 Parsel’de bodrum katta misafir odası, banyo, hol, çamaşır odası ve hizmetli odası yer alıyor. Zemin katta antre+salon+mutfak, WC ve treas bulunurken birinci katta ise 3 oda, 2 banyo, hol ve balkon yer alıyor. Odaların büyüklüğü 11.57 ile 17.79 metrekare arasında değişiyor. Zemin kattaki antre+mutfak+salon ise 42.5 metrekare büyüklüğünde.


3120 Ada 15 Parsel’de zemin katta misafir odası, banyo, hol, çamaşır odası ve hizmetli odası yer alıyor. Zemin katta 51.41 metrekare büyüklüğünde antre+mutfak+salonun yanı sıra WC ile teras bulunuyor. Birinci katta ise büyüklüğü 8.75 ile 13.59 metrekare arasında değişen 3 oda, 2 banyo, hol ve balkon yer alıyor.


3121 Ada 1 Parsel’de bodrum katta 2 oda, 2 banyo, hol ve çamaşır odası yer alıyor. Diğer villarlarda olduğu gibi zemin katta antre+salon+mutfak, WC ve teras bulunuyor. Bu parselde antre+salon ve mutfağın büyüklüğü 54.63 metrekare. Birinci katta ise büyüklüğü 10.18 ile 14.99 metrekare arasında değişen 4 oda, 3 banyo, hol ve balkon yer alıyor.


3121 Ada 2 Parsel’de bodrum katta 2 oda, 2 banyo, hol ve çamaşır odası bulunuyor. Antre+salon+mutfak, WC ve terastan oluşan zemin katta antre+salon+mutfak büyüklüğü 51.41 metrekare. Birinci katta ise büyüklüğü 10.01 ile 13.39 metrekare arasında değişen 4 oda, 2 banyo, 2 balkon ve hol yer alıyor.


3121 Ada 3 Parsel’de bodrum katta 2 oda, 2 banyo , hol ve çamaşır odası yer alırken zemin katta 52.17 metrekare büyüklüğünde antre + salon + mutfak ile WC ve teras yer alıyor. Birinci katta ise büyüklüğü 10.12 ile 13.92 metrekare arasında değişen 4 oda, 2 banyo, 2 balkon ve hol bulunuyor.

3121 Ada 4 Parsel bodrum katta 2 oda, 2 banyo, hol ve çamaşır odası bulunurken zemin katta 54 metrekare büyüklüğünde antre + salon + mutfak ile WC ve teras yer alıyor. Birinci katta ise büyüklüğü 10.18 ile 14.70 metrekare arasında değişen 4 oda, 2 banyo, 2 balkon ve hol bulunuyor.


Son olarak, 3121 Ada 5 Parsel’de 2 oda, 2 banyo, hol ve çamaşır odası bulunurken zemin katta 55.58 metrekare büyüklüğünde antre + salon + mutfak ile WC ve teras yer alıyor. Birinci katta ise büyüklüğü 10.18 ile 15.45 arasında değişen 4 oda, 2 banyo, 2 balkon ve hol bulunuyor.


Lansmana özel avantajlı fiyatlarla sunulan Conatus Villaları Existence projesinin 2022 Haziran’da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments