Ana SayfaHaberlerYatırım HaberleriDosso Dossi Holding’den Yeni Otel Yatırımı

Dosso Dossi Holding’den Yeni Otel Yatırımı

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, İstanbul, Haliç kıyısında bulunan yeni otel hakkında açıklamalarda bulundu. 

Gıda ve tekstilin yanı sıra konut sektöründe de yaptıkları yatırımlarla ön plana çıkan Dosso Dossi Holding, İstanbuli Haliç’te yer alan Hilton Garden Inn Oteli satın alarak bünyesine ekledi. 

Konuyla ilgili konuşan Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, şu açıklamalarda bulundu:

 “Dosso Dossi Hotels bünyesine 5. otelimizi dahil ettik. Haliç kıyısındaki yeni otelimiz Dosso Dossi Hotels Golden Horn, İstanbul’un iddialı otelleri arasında yer alacak. Otellerimiz lokasyonları ve üstün hizmet kalitesiyle kısa sürede İstanbul’da tavsiye edilen oteller arasında yerini aldı. Türkiye ekonomisine önemli bir döviz girdiği sağlayan dev bir sektörün temsilcisi olmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un en önemli turizm merkezlerinde beş otele ulaşmaktan dolayı gururluyuz.”

210 odası ve 7 toplantı salonu bulunan Dosso Dossi Hotels Golden Horn’un Haliç bölgesinin en önemli otelleri arasında yer aldığını ifade eden Hikmet Eraslan şöyle devam etti:

“Böyle özel bir lokasyonda yer alan yeni otelimiz yenilikleriyle de dikkatleri üzerine çekecek. İstanbul dünyanın en önemli uçuş aktarma noktalarından biri. Dünyanın en önemli turizm destinasyonları arasında. Uluslararası etkinliklere, kongrelere ev sahipliği yapıyor. Avrupalı turistlerin yeniden büyük bir hareketlilik sağladığına şahit oluyoruz. Orta Doğu ülkelerinden gelen turist akını artarak devam ediyor. Tüm bunlara baktığımızda hizmet kalitesini düşürmeden daha fazla şehir oteline yatırım yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Önümüzdeki beş yıl içinde otel sayımızı yediye çıkaracağız.”

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments