“Yapigundem
Ana SayfaProjelerDuja Hotels Grubu, 5’inci Otelini İnşa Edecek

Duja Hotels Grubu, 5’inci Otelini İnşa Edecek

Turizm sektörüne 2020 yılında giriş yapan Duja Hotels Grubu, 5’inci otel inşaatı için harekete geçti.  

Duja Hotels Grubu, turizm sektörüne 2020 yılında Duja Bodrum tesisiyle giriş yapmış ve kısa sürede Be Premium Bodrum ve Duja Didim’i de portföyüne eklemişti. Ardından Sarıkamış’taki Duja Chalet Ski Center’i 2022 yılında hizmete açarak büyümesini sürdürdü. Şimdi ise yeni bir otel projesi için harekete geçiyor.

Duja Hotels’un sahibi olan Bodrum Otel İşletmeleri A.Ş., İzmir Selçuk’ta Duja Ephesus Otel projesini başlatıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm alanı olarak belirlenen ve 1 nolu özel parsel olarak tanımlanan 79.924,48 m²’lik hazine mülkiyetindeki alanda gerçekleştirilecek olan otel projesi, 5 yıldızlı olacak ve toplamda 380 oda kapasitesine sahip olacak. Otel, bölge mimarisine uygun zemin+iki katlı yapı şeklinde inşa edilecek ve 7 farklı oda tipinden oluşacak.

Zemin katta 72 oda, 1. katta 114 oda ve 2. katta 114 oda olmak üzere toplamda 300 oda kapasitesi bulunacak. Ayrıca parselin batı tarafında, sahil kesimine doğru, bir katlı iki adet villa bloğunda 4 yatak kapasiteli 24 adet Tip 1 oda ve 2 katlı iki adet süit oda bloğunda ise 2 yatak kapasiteli 56 adet Tip 2 oda yer alacak.

Projenin inşaat aşamasında 750 personel, işletme aşamasında ise 460 personel görev alacak. Duja Hotels Grubu, bu yeni projeyle turizm sektöründeki büyümesini ve varlığını daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Turizm tesisi kategorisindeki güncel otel projelerini listelemek için tıklayın.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments