Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriEdremit'e Hastane İnşa Edilecek!

Edremit’e Hastane İnşa Edilecek!

Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Edremit ilçesine yapılması planlanan devlet hastanesinin yatak kapasitesinin 200’den 400’e çıkarıldığını duyurdu.

“Uzun süredir her aşamasını takip ettiğimiz Edremit Devlet Hastanesi artık 400 yataklı olarak inşa edilecek” diyen Milletvekili Canbey, hastanenin proje aşamalarının tamamlandığını, önümüzdeki sene hastane inşaatının temellerinin atılacağını söyledi.

“Özellikle salgın döneminde ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkan sağlık yatırımlarının şehrimize kazandırılması için yaptığımız çalışmaların hayata geçmiş olması bizleri sevindirmiştir” diyen Canbey, şehrin her anlamda daha da gelişmesi ve kalkınması için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

“Amacımız daha yaşanılabilir bir Balıkesir” ifadelerini kullanan Canbey, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şehrimizin sağlık yatırımlarını takip etmeye devam ediyoruz. Uzun süredir emek verdiğimiz, Edremit Devlet Hastanemizin 200 yataktan 400 yatak kapasitesine çıkarılması konusunda gerekli onayı aldık. Destekleri için Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Yatırımlardan Sorumlu Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir’e, İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Muhterem İnce’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Balıkesirimize ve Edremitimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments