“Yapigundem
Ana SayfaProjelerEgeli'den İzmir'e Çok Yakışan Özel Bir Konut Projesi

Egeli’den İzmir’e Çok Yakışan Özel Bir Konut Projesi

İzmir’in parlayan yıldızı Güzelbahçe’deki Egeli Style Evleri kişiye özel ödeme koşulları ve lansmana özel peşinde %10 indirim fırsatıyla satışa çıktı.

Mimari ve proje alanındaki 35 yıllık deneyimini yapı tasarım alanındaki özgün, sürdürülebilir, doğaya saygılı iş prensibi ile beraber yürüten Egeli Proje; İzmir’in Güzelbahçe Kahramandere Mahallesi’nde, otoyol bağlantısına 900 metre mesafede konumlanmış Egeli Style Evleri’nde yaşayanlara hem tercih hem de konfor alanı vadediyor.

Her blokta 2 adet bahçe ve 2 adet teras dubleksi olan 4 blok ve 1 adet 4 katlı ikiz villadan oluşan Egeli Style’da her köşesi özel olarak tasarlanmış peyzajlı yeşil alanlara doğa ile iç içe, eşsiz bir mimari eşlik ediyor.

En Üst Kalite Malzeme Seçimi

Alanının lideri markalarla, her detayı titizlikle tasarlanan Egeli Style Evleri’nde oturanlar bahçe ya da deniz manzarasının keyfini çıkarabilecek.

Çevreci Bina ve Yeşil Çatı

Doğal ışıktan faydalanma, efektif iklimlendirme, artırılmış iç ortam kalitesi ve çevre dostu malzeme ile standart konutlara oranla %40’a varan enerji tasarrufu sunan Egeli Style Evleri’ni estetik görünümü ve mükemmel yalıtım özelliği ile evinizi yazın serin, kışın sıcak tutan yeşil çatılar tamamlıyor.

Doğanın ve Hayatın Tam Ortasında

Süpermarketler ve özel okullara yürüme mesafesinde, İzmir, Çeşme ve Sığacık’a 20 dakika, Seferihisar’a 15 dakika, Urla’ya ve Urla Bağ Yolu’na ise yalnızca 10 dakika mesafede bulunuyor. Otobüs duraklarına 50 metre ve Güzelbahçe Vapur İskelesi’ne 5 dakikalık mesafede bulunan Egeli Style Evleri daha fazla yeşil, daha fazla sağlık ve daha fazla özgürlük için projeyle bütünleşik çevre düzenlemesi ile bir adım öne çıkıyor.

7 / 24 tam donanımlı güvenlik hizmeti, yerden ısıtma, doğalgaz ve akıllı ev sisteminin bulunduğu Egeli Style Evleri, peşinde %10 indirim fırsatı ve kişiye özel ödeme koşulları ile 2019’un Aralık ayında teslim edilmek üzere satışa sunuluyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments