Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriEge'nin Yeni Gözdesi: Yakamoz Evleri

Ege’nin Yeni Gözdesi: Yakamoz Evleri

Çam ve zeytin ağaçları ile kaplı orman dokusuna sahip olan, yaz kış sürekli yaşanabilecek ılıman iklime sahip, yüksek oksijen ve düşük nem oranı ile Türkiye Kaz Dağlarından sonra en iyi ikinci hava kalitesine sahip Didim Akbük’de konut inşasına başlanan ve müteahhitliğini SMS Demirbaş Petrol Enerji San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin üstlendiği Yakamoz Evleri Ege’nin yeni gözdesi olmaya aday.

28.600 m² arazi üzerine inşa edilecek olan projenin sadece %15’lik kısmı inşaat alanı olup kalan %85’lik kısım yeşil alan, park, bahçe, havuz, yürüme yolları, sosyal tesislerden oluşacak. 5 yıldızlı tatil köyü konseptinde inşa edilecek 204 ultra lüks dairenin tamamı ise deniz manzaralı olacak.

1.000 m² iki kademeli üst havuzun alt havuza şelale şeklinde döküldüğü İnfinity havuz ve 70 m² çocuk havuzu ile bölgenin açık ara en büyük yüzme havuzlarına sahip olacak.

7/24 gece ve gündüz güvenlik görevlileri ve sitenin her noktasını gören kamera sistemi ile korunacak Yakamoz Evleri güvenliğinizi de en üst düzeyde tutuyor.

Çocuklar için, kaydıraklı çocuk yüzme havuzu, Kids Club, çocuk parkları, tenis kortu ve basketbol sahası bulunan projede ayrıca 250 kişi kapasiteli deniz ve havuz manzaralı restaurant, 250 kişi kapasiteli deniz ve havuz manzaralı Cafe&Bar, spor salonu ve sauna da bulunuyor.

Her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilmeniz için diyafon sistemi ile tüm siparişlerinizi tek tuşla kapınıza getirecek market, misafirlerinizi, bavullarınızı ve sizlerin site içerisinde rahatça gezebilmenizi sağlayan golf arabaları, havuz, restaurant, cafe alanına ulaşımı kolaylaştıran peyzaj asansörleri ile site içinde ve konutlarda oluşabilecek herhangi arıza ve sorunun hızlı bir şekilde çözümü için teknik servis ekipleri site sakinlerinin hizmetine sunulacaktır.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments