Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriAutowash Elektrostatik Filtreleme Sistemi Promate AquaBright Yenilendi!

Autowash Elektrostatik Filtreleme Sistemi Promate AquaBright Yenilendi!

Alize Mühendislik’in kanal/santral tipi kendini temizleyebilen elektrostatik filtreleme cihazı Promate AquaBright yenilendi.


Sektörün öncü firmalarından Alize Mühendislik’in markası olan Promate AquaBright (Promate AQB), ARC serisi ile entegre olarak yenilendi.

Elektrostatik filtre sistemi olan Promate AQB, elektrostatik hızlandırma prensibini kullanarak havada bulunan mikro ölçekteki duman, is, yağ ve toz partiküllerini ayrıştırıyor. Böylelikle hem havayı hem de kendini otomatik olarak temizliyor. Kaliteli temiz hava ihtiyacını karşılayan Promate AQB ile filtre kirlilik seviyesi sürekli kontrol altında tutuluyor.

Promate AQB, elektrostatik filtre sistemi ile yağ buharı ve dumanı oluşturan mikro partikülleri, alüminyum plakalarda topluyor. Dolayısıyla kirlenme olduğunda filtre hücresini yerinden çıkarmaya gerek kalmıyor. Sistem şu şekilde ilerliyor: otomasyon üzerinden önceden belirlenmiş periyotlarda temizlik programı devreye giriyor, cihaz kendini otomatik olarak temizliyor, kurutuyor ve yeniden çalışmaya hazır hale getiriyor.

Promate AQB’un ön programlı yıkama seçenekleri kullanılarak istenilen zaman diliminde temizlik yapılabiliyor. Mevcut filtre sistemlerine adaptasyonu yapılabilen cihaz, yüksek koruma sınıflı kasaya sahip. Bu özellik, dahili ve harici ortama montaj imkânı sağlıyor. Tüm bu özelliklere ek olarak Promate AQB’un çalışma saati otomasyondan kumanda edilerek ayarlanabiliyor.


Yenilenen yüzüyle işletmelere etkin, güvenli ve kolay kullanım sunan Promate AquaBright; güvenli ve temiz filtre kullanımı, maksimum performans, maksimum hava kalitesi, maksimum filtre ekipman ömrü ve maksimum tasarruf sağlıyor. İşletme ve kullanıcı dostu Promate AQB, opsiyonel kurulum modelleri ile yüzde 99’a varan hava arıtımı sağlıyor.


Promate AQB,’un toplayıcı plakaları geliştirilmiş olup pazardaki en yüksek yüzey alanına sahip. ISO 16890 standardına göre yapılan verimlilik testlerinde; ePM1 -%96,65, ePM2,5 – %96,90 ve ePM10 – %97,69 oranlarına ulaşılmış olup bu oranlar ESP ürünlerinde pazara sunulan en yüksek değerdir.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments