Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaProjelerEmlak Konut GYO'dan Sultanbeyli'ye Yeni Konut Projesi

Emlak Konut GYO’dan Sultanbeyli’ye Yeni Konut Projesi

Emlak Konut GYO, Sultanbeyli’de 288 konutluk yeni konut projesi inşa edecek.

Emlak Konut GYO, yeni yatırımını İstanbul Sultanbeyli’de hayata geçirecek. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sultanbeyli projesinde 288 adet konut ve 1 adet ticari ünite yer alacak. Proje Mimarsinan Mahallesi 106 ada 105 parsel adresinde yükselecek. 18 bin 58 metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 122 milyon 480 bin 317 TL’ye mal olacak.


Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na başvuruda bulunuldu ve Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) süreci başladı. Merakla beklenen Emlak Konut GYO projesi 12 blok şeklinde yükselecek. Projedeki blokların oturum alanı 6 bin 293 metrekare olarak belirlendi. Sultanbeyli Emlak Konut projesinde yer alan konut tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor.


Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesinde 215 kapalı, 5 açık olmak üzere toplamda 220 araçlık otopark yer alacak. Projenin kapalı inşaat alanı 46 bin 920 metrekare olarak belirlendi. Projede 10 adet A tipi, 2 adet B tipi konut bloğu ile bir adet C tipi ticaret bloğu yer alacak. Projenin 2023 yılının sonunda tamamlanması planlanıyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments