Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberlerieOfis Globalleşmeyi Hedefliyor

eOfis Globalleşmeyi Hedefliyor

Girişimcilere, serbest meslek çalışanlarına, kobilere ve kurumsal firmalara, 2010’dan bu yana çalışma alanı çözümleri sunan eOfis globale açılıyor. Türkiye’de 13 şehirde toplam 55 lokasyonda varlık gösteren eOfis yakında yurt dışı lokasyonlarıyla da hizmet vermeye başlayacak.

Yeni nesil ofis hizmetlerini ülkemizde yaygınlaştıran ilk marka olan eOfis, globale açılıyor. Şirket, Türkiye’de 13 şehirde sahip olduğu 55 lokasyonun ardından yurtdışında da faaliyet göstermeye başlayacak. eOfis yurt dışında açacağı lokasyonu ise daha sonra duyuracak.

Çalışma hayatında değişiklikler sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok bölgesinde yaşanıyor. Bu değişiklikler gerek girişimcileri gerek profesyonelleri gerek de kurumsal firmaları çeşitli arayışlara yönlendiriyor. eOfis sunduğu yeni nesil ofis çözümleriyle birlikte tüm bu arayışlara cevap veriyor. Şirket Türkiye’de sunduğu çözümlerin ardından yurt dışına da adım atıyor. Hem yurt içinde hem de globalde yapılacak yeni yatırımlarla sektörde yaşanan ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.

“Türkiye’de Verdiğimiz Hizmetleri Globale Taşıyacağımız İçin Çok Mutluyuz”

Yurt dışında açılacak yeni lokasyon ile ilgili açıklamalarda bulunan eOfis Kurumsal İletişim Direktörü Melis Ataç, “eOfis olarak Türkiye’de verdiğimiz hizmetleri globale taşıyacağımız için çok mutluyuz. Ülkemizde 13 şehirde yer alan 55 lokasyonumuzun ardından yurtdışında sağlayacağımız ofis çözümlerimizle müşterilerimize ulaşacağız. Şirket olarak daima nitelikli büyümeyi önemsedik. Lokasyon sayımız kadar mevcut ofislerimizde sunduğumuz hizmetin kalitesi de önemli. Her zaman bu vizyon çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öte yandan çözüm sağladığımız konseptli ofislerimizle sektöre ve kullanıcılarımıza yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz. Bundan sonra da sahip olduğumuz bu anlayışı yalnızca Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da uygulayacağız. Yurt dışındaki faaliyetlerimizle markamızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hem lokal kullanıcılarımıza hem de Türkiye’den gelecek kullanıcılarımıza en iyi şekilde hizmet vereceğiz.” dedi. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments