“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriErse Kablo, Sektörün Önde Gelen Liderleriyle Frankfurt light+building Fuarı’nda Buluştu

Erse Kablo, Sektörün Önde Gelen Liderleriyle Frankfurt light+building Fuarı’nda Buluştu

Erse Kablo olarak, 03 – 08 Mart 2024 tarihleri arasında Almanya, Frankfurt am Main’de düzenlenen, bina hizmetleri teknolojisi ve elektrik mühendisliği alanlarında dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından Frankfurt light+building Fuarı’nda uluslararası sektör temsilcileriyle buluştuk.

Erse Kablo İhracat Müdürü Ergun Çoban, İhracat Bölge Yöneticisi Alper Aydemir, İhracat Uzmanı Nurdoğan Gül, Üretim Mühendisi Hasan Sivritepe ve Planlama Uzmanı Hakan Sivritepe standımızı ziyaret eden misafirlerimizle bir araya geldi.

Bina teknolojisindeki son gelişmelerin, yenilikçi tasarımların ve trendlerin sunulduğu Frankfurt light+building Fuarı, 2.169 katılımcı firma ile 151.000 den fazla ziyaretçiyi buluşturdu.

Erse Kablo olarak, Frankfurt light+building Fuarı’nda, Ervital marka yangına dayanıklı kablo ürün gruplarımız ve yangın performans testlerimizle ilgi odağı olurken, ayrıca ürün yelpazemizdeki; koaksiyel, sinyal kontrol, haberleşme, veri iletişim, kumanda kablolarımızı ve E90 sistem teşhir standımızı sergiledik.

Standımıza değerli ziyaretleriyle bizleri onurlandıran, Almanya Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer’e ve İTO Heyeti’ne teşekkür ederiz.

Almanya, VDE Test ve Sertifikasyon Enstitüsü Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sven Öhrke de standımızı ziyaret ederek, yangına dayanıklı kablolarımızın yeni sertifikalarını sunarak, bizleri onurlandırdı. Erse Kablo olarak, VDE onaylı zayıf akım kablo ürünlerimizi geliştirmeye ve uluslararası pazarlardaki ihracat hacmimizi artırmaya devam ediyoruz. Yıllardır süren güven ve işbirliğimiz için VDE Test ve Sertifikasyon Enstitüsü’ne teşekkür ederiz.

Erse Kablo olarak, zayıf akım kablo lider üreticileri arasında yer alarak, global pazarlarda tercih edilen bir marka olmanın beraberinde getirdiği sektörel misyonumuz, modern laboratuvarlarımız ve kalite odaklı üretimimizle, Frankfurt light+building Fuarı’nda ülkemizi gururla temsil etmekten, sektörümüzün önde gelen liderleriyle beraber bu inovatif atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyduk. Standımıza değerli ziyaretleriyle bizleri onurlandıran iş ortaklarımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments