“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriEv ve Mutfak Eşyaları Ticaretinde, Dijital Dönüşümün Şifreleri ZuchXTalks’ta

Ev ve Mutfak Eşyaları Ticaretinde, Dijital Dönüşümün Şifreleri ZuchXTalks’ta

Ev ve mutfak eşyaları endüstirisinin ödüllü ve yeni lansman ürünlerini dünyayla buluşturacak olan Uluslararası Zuchex,  bu yıl ilk kez ZuchXTalks etkinliğine de ev sahipliği yapıyor.

14 – 16 Eylül tarihlerinde üç gün sürecek E-Ticaret ve E-İhracat temalı organizasyonda, her biri alanının uzmanı isimleri, ev ve mutfak eşyaları sektörüne yönelik dijital dönüşümün püf noktalarını anlatacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliği takip edenler, e-ticaret alanında başarının sırlarını sektörün öncülerinden dinleyerek, e-ticaret ve e-ihracat ile işlerini nasıl büyütebileceklerini öğrenebilecekler. ZuchXTalks, E-ticaret dünyasındaki çeşitli iş modelleri ve B2B stratejileri konusunda da katılımcılarının ufkunu genişletecek. Yenitoptanci.com’un etkinlik partneri olarak yer aldığı ZuchXTalks 2023’te, Bir Fatura, Digital Exchange, Kolay Sipariş, Oplog ve Ticimax markaları Gold sponsor, The Megamerchant, MOKA ve Moof Digital Agency ise Silver sponsor olarak yer alıyor.

Ev ve muftak eşyaları fuarı ZUCHEX 2023 kapsamında bu yıl ilki düzenlenen ZuchXTalks etkinliğinde, global pazarlarda varlık göstermenin ve ihracat yapmanın incelikleri ile pazaryerlerinin sunduğu fırsatları en etkili şekilde değerlendirme yöntemleri paylaşılacak. 

40 uzman konuşmacı 30 farklı sunum

Üç gün boyunca 40 konuşmacının 30’a yakın sunum gerçekleştireceği ZuchXTalks’ın “Kobiler Dijitalleşiyor” başlıklı ilk gün oturumlarındaTürkiye’deki e-ticaret sektörünün önde gelen isimleri deneyimlerini paylaşacak. 

15 Eylül tarihli ikinci gün oturumlarında ise “E-İhracatla Globale Açılıyoruz” teması altında T.C. Ticaret Bakanlığı E-İhracat Dairesi Başkanı Hasan Önal, bu alandaki devlet desteklerini aktaracak. Ayrıca Züccaciyeciler Derneği ZÜCDER Başkanı Mesut Öksüz, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Lux Plastik Genel Müdürü Burak Önder, Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, UPS Ülke Satış Müdürü Gurur Eralp gibi isimlerin de aralarında olduğu konuşmacılar e-ticaretin küresel boyutuyla ilgili sunumlar gerçekleştirecek. 

Etkinliğin “Türkiye’de ve Dünyada Perakende ve E-Ticaret” konuluson gün oturumlarında ise Taç Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Esra Kuştemir, markalarının e-ihracat yolculuğunu, Ticaret Bakanlığı Ticaret Uzmanı Ömer Faruk Ergün, Türkiye’deki e-ticaret sektörünü ve büyüklüğünü anlatacak. Ayrıca yapay zekanın e-ticarette kullanımı, e-ticarette marka olmanın yolları, başarılı bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiği gibi kritik konular da uzmanlarca masaya yatırılacak.

ZuchXTalks 2023’ün son oturumlarında ayrıca “İnovatif Tasarım Konuşmaları” bölümü olacak. Bu bölümde, akademisyenler ve tasarımcılar, endüstriyel tasarımdaki yeni stratejiler, yapay zeka ve tasarım, Sürdürülebilirlik, gelenekselin inovatif tasarıma dönüşümü gibi konular üzerine sunum ve paneller gerçekleştirecek. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments