“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriFlokser Kimya Putech Eurasia'da Yenilikçi Çözümlerini Tanıttı

Flokser Kimya Putech Eurasia’da Yenilikçi Çözümlerini Tanıttı

55’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek inşaat, terlik, taban, mobilya, otomotiv, yapıştırıcı, beyaz eşya, izolasyon sektörlerinde poliüretan, poliüre, poliester ürünleri ile birçok sektöre çözümler sağlayan Flokser Kimya, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Putech Eurasia’da sergilediği inovatif ürünleriyle büyük ilgi topladı. 

Sanayide 40 yılı aşkın tecrübesiyle dünya devleri tarafından tercih edilen Flokser Kimya, 4-6 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “8.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia’da ziyaretçilerini ağırladı. Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getiren fuarda; poliüretan endüstrisinin lider firmalarının poliüretan kimyasallar, poliüretan makine ekipman, poliüretan sistem evi, poliüretan kaplama ve yapıştırıcılar, poliüretan kalıp ve sistemler, poliürea uygulamaları RIM-integral poliüretan sistem ürünleri sergilendi.

Putech Eurasia’da iş birlikleri kurarak poliüretan pazarında yeni fırsatlar yaratmayı amaçlayan Flokser Kimya da ileri teknoloji ürünlerini ziyaretçiler ile bir araya getirerek büyük beğeni kazandı. 

Poliüretan sektörünün önemli paydaşlarını bir araya getiren fuarın açılışında söz alan Flokser Kimya Genel Müdürü Ekin Tükek, sahip olduğu özellikleri nedeniyle başta ulaşım, inşaat, mobilya, savunma ve madencilik olmak üzere hayatın ve ekonominin pek çok alanında kullanılan poliüretan endüstrisinin gün geçtikçe büyüdüğüne vurgu yaptı. “Geleceğin sektörü” olarak değerlendirilen poliüretan endüstrisinin önümüzdeki 5 yıl içerisinde 90 milyar doların üzerinde bir büyüklüğe ulaşmasının beklendiğini söyleyen Tükek konuşmasına şöyle devam etti: “Ülkemiz de bu alanda sahip olduğu bilgi birikimi ile bulunduğu bölgenin önemli bir aktörü haline gelmiş durumda. Poliüretan sektörüne yönelik inovatif çözümlerin ve ürünlerin sergileneceği Putech Eurasia’da da sektörümüzün heyecan verici gelişmelerini ve geleceği değiştirecek çözümleri yerinde takip edeceğiz. Aynı zamanda poliüretan endüstrisinin lider firmaları bir araya getiren fuar, katılımcıları için yeni anlaşmalar ve yeni iş birlikleri için benzersiz fırsatlar da yaratacak.”

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments