“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriFlora Expo Antalya 3. Buluşmaya Hazır

Flora Expo Antalya 3. Buluşmaya Hazır

25 yıldır Türkiye’de global düzeyde ses getiren marka fuarlar yaratan HYF Fuarcılık A.Ş.’nin düzenlediği Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı Flora Expo Antalya 3. buluşmaya hazır. 

Katılımcılarını yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ve kamu kurumlarıyla buluşturan fuarda, İç ve Dış Mekân Süs Bitkileri, Tropik Bitkiler, Mevsimlik Süs Bitkileri, Doğal Rulo Çim, Peyzaj Uygulama ve Ekipmanları, Üretim Materyalleri, Dikey Bahçecilik, Doğal Taşlar bir arada sergilenecek.

Dünya genelinde artan çevre sorunları, kentlerin planlanması ve yönetimi konusunda artan ihtiyaç, sürdürülebilir şehirlerin oluşturulmasını gerektiriyor. Bu bağlamda, Flora Expo Antalya, sürdürülebilirlik odaklı ürün ve hizmetlerin sergilendiği önemli bir fuar olarak ön plana çıkıyor.

Flora Expo Antalya, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve katılımcılarına yeşil çözümleri ve yenilikçi teknolojileri sunacak bir platform oluşturacak. 

Peyzaj Uygulama Firmaları, Süs Bitkileri Üreticileri, Fidanlıklar, Kamu Kuruluşları, Belediyelerin İlgili Birimleri, Peyzaj Mimarları ve Ziraat Mühendisleri, Üretim Materyalleri ve Yan Sanayi Ürün Grupları, İnşaat Firmaları, Müteahhitler, Mimarlar Yabancı Yatırımcı Firma Temsilcileri, Sektör Profesyonelleri, İşletme Sahipleri ve Yetkilileri (Otel, vb.) Üniversiteler İthalat ve İhracatçılar, Dernek, Birlik ve Kooperatifler, Şehir Planlamacıları, Toptancılar ve Yapı Marketler, yeşil sektörde en son yenilikleri Flora Expo Antalya’da bir arada görme fırsatı bulacak. 

Flora Expo Antalya, katılımcılarına sürdürülebilirlik konusunda ilham verirken, belediyelerin ve diğer kamu kurumlarının sürdürülebilir şehir projelerine destek olmayı hedefliyor. Bu etkinlik, geleceğin şehirleri için geliştirilen yeşil çözümlerin yaygınlaşmasına ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakma vizyonuna önemli bir katkı sunacak.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments