“reocom
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriFuzul Topraktan, Aşamalı Konut Sahibi Olma Projesini Hayata Geçirdi

Fuzul Topraktan, Aşamalı Konut Sahibi Olma Projesini Hayata Geçirdi

Fuzul Holding bünyesindeki Fuzul Topraktan, aşamalı konut sahibi olma projesini başlattı.

Fuzul Holding açıklamasına göre, söz konusu sistemle gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandıran Fuzul Topraktan, Türkiye’de herkes için ev sahibi olmayı ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmesine yer verilen Fuzul Topraktan Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, Türkiye’de arsa ve konutun en büyük yatırım aracı olarak görüldüğünü belirterek, ev sahibi olma hayaline çözüm noktasında ülkeye ve millete katma değer sağlayacağına inandıkları Fuzul Topraktan şirketini faaliyete geçirdiklerini kaydetti.

Türkiye’de bir ilke daha imza atmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Akbal, ‘’Fuzul Topraktan olarak hayata geçirdiğimiz Aşamalı Konut Sahibi Olma Sistemi sayesinde hem arsa hem de konut sahibi olmayı mümkün kılıyoruz. Aşamalı Konut Sahibi Olma Sistemiyle yatırım değeri yüksek lokasyonlarda konut imarlı arsalara yatırım yapan kişiler inşaatın tamamlanmasıyla birlikte ev sahibi olabilecek.’’ ifadelerini kullandı.

Yüzde 30 daha hesaplı ev alma imkânı

Ev sahibi olmayı yaklaşık yüzde 30 daha hesaplı hale getiren Fuzul Topraktan’da arsa yatırımlarının da değer kazandığını bildiren Faruk Akbal, ‘Vatandaşlarımız yalnızca kendi payına düşen inşaat maliyetini karşılayarak arsa üzerinde yapılacak konut projesinden Fuzul Topraktan güvencesiyle maliyetine ev sahibi olabilecekler. Ev alırken yüzde 30’a yakın yatırımcıların bütçesini korumuş oluyoruz.’ açıklamasında bulundu.

Açıklamaya göre, ‘Aşamalı Konut’ sahibi olmak için yatırımcılar ilk olarak, tüm süreçleri belirlenmiş, projelendirilmiş ve Fuzul Topraktan tarafından konut inşaatı yapılacak bir arsada önce evinin arsa payına sahibi oluyor. Yapılması planlanan evin önce toprak sahibi olunurken, ikinci aşamada ise arsa payına düşen evin inşaat maliyeti taksitler halinde ödeniyor. Evin inşaat süreçleri ise Fuzul Toprak’tan tarafından tamamlanıyor. Bu sayede ev sahibi olmak isteyen kişiler ekstra bir maliyet yüküne katlanmadan daha düşük bütçeyle ev sahibi olma imkanı kazanıyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments