Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGaziantep Şehir Hastanesi Açılış İçin Gün Sayıyor

Gaziantep Şehir Hastanesi Açılış İçin Gün Sayıyor

İnşaat çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlanan bin 875 yataklı Gaziantep Şehir Hastanesi projesinin 600 yataklık bölümü 28 Nisan’da vatandaşların hizmetine açılacak. 

28 Nisan’da açılışı yapılacak olan Gaziantep Şehir Hastanesi proje alanını ziyaret eden Önceki Dönem Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Vali Davut Gül, GBB Başkanı Fatma Şahin ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu çalışmaları yerinde inceledi. 

‘’Bin 875 Yataklı Eser’’

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Önceki Dönem Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Gaziantep’te özellikle deprem sürecinde Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesinde yaşanan sıkıntılar sebebiyle çok yoğun bir şekilde hastane ihtiyacımız gündemdeydi. Gaziantep’in bu kronik sorununu yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çözdü. 1875 yataklı çok önemli eseri vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. En kısa zamanda en nitelikli hizmetle Gaziantep, bölge ve ülkemize bu yatırımı açmış olacak. Cumhurbaşkanımız ve Sağlık Bakanımız her yönüyle her aşamasını takip ediyor. Gaziantepli hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Gaziantep’teki tüm sağlık tesisi projelerine buradan göz atabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments