“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaGenelGHO, YENİ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASIYLA ÇITAYI YÜKSELTTİ

GHO, YENİ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASIYLA ÇITAYI YÜKSELTTİ

Sektörün güçlü yerli markası Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı’nın (GHO), Bornova Forum villalarındaki yeni genel müdürlük binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Ülke genelindeki GHO ofis brokerları ve danışmanlarının yanı sıra; sektör temsilcilerinin de bir araya geldiği açılışa 250’ye yakın konuk katıldı.

Hem GHO hem de Taş Ev Türkiye olarak hizmet verecek genel müdürlük binasının açılışında konuşan Kurucu Hasan Can Çalgır, yeni genel müdürlük binasıyla kurumsallaşma adına önemli bir adım daha atarak hizmet kalitesini yükselttiklerini söyledi.

Çalgır, “GHO olarak hizmet yolculuğumuza 8 yıl önce başladık. Tüm sektörler gibi öncelikle merkez olarak İstanbul’u seçtik. Açıldıktan 3 yıl sonra Ege’de büyümeye devam ettiğimiz için bölge müdürlüğümüzü İzmir’e taşıdık. Artık bugünden itibaren genel müdürlüğümüzü de İzmir’e taşımış durumdayız. Tüm zorluklara rağmen sektörde istikrarlı büyümeyi sürdürüyoruz. 35’e yakın ofisimiz var. Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’da yeni ofislerle güçleniyoruz. Sizlerle birlikte sektördeki gücümüzü daha da artırıyoruz. Bugünlere gelmemizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BU BAŞARI HEPİMİZİN

Yeni genel müdürlük binasıyla hizmetlerini tek çatı altında sürdüreceklerini belirten Genel Müdür Özkan Yalaza da, nitelikli ofislerle Ege ve Türkiye’ye yayıldıklarına dikkat çekti.

2024 sonuna kadar ofis sayısını 35’den 50’ye yükseltmeyi hedeflediklerini belirten Yalaza, sözlerine şöyle devam etti: “Gayrimenkul sektöründe yaşanan sıkıntılara ve fırtınalara rağmen her zaman güzel günlerin geleceğini biliyoruz. Tüm ofislerimiz olarak verdiğimiz emekle bu başarıya ulaştık. Çünkü başarma arzumuz, başarısızlık korkumuzdan daha yüksek. Hep birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız”

Konuşmaların ardından açılış kurdelası genel müdürlük ekibi tarafından alkışlar eşliğinde kesildi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments