“Yapı
Ana SayfaHaberlerUlaştırma HaberleriGölbaşı’da Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Gölbaşı’da Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde belediye ekipleri tarafından 54 mahallede gerçekleştirilen yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 4 yıl içerisinde 194 bin 140 ton asfalt serimi, 86 bin 803 ton asfalt yama çalışması gerçekleştirerek ilçe sakinlerinin gündelik hayatını kolaylaştırmak için çalıştı.

İlçenin farklı bölgelerinde yapılan üst yapı çalışmaları 4 yıl boyunca da hız kesmeden devam etti. 

Anadolu Gazete’nin haberine göre; Gölbaşı genelinde yeni imar yolları açılırken, mevcut yollarda ise yol genişletme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. Çalışmalar çerçevesinde bir yılda toplam 388 bin 735 metre imar ve kadastro yolu, 1 milyon 41 bin 173 metre malzeme serimi ve 416 bin 605 metre yol bakım onarım çalışması yapıldı. Bunun yanı sıra ilçe genelindeki tüm mahallelerde, kilit parke döşeme ve kaldırım onarım çalışmaları yapan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 4 yıl içerisinde toplam 106 bin 854 metrekare andezit kaldırım döşemesi, 67 bin 875 metreküp bordür döşemesi, 64 bin 165 metrekare kilitli parke döşeme yaparak onarım ve yenileme gereken her bölgede çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam etti.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments