Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerYurtdışı HaberleriGolden Arch Resort Hotel'e Yoğun İlgi

Golden Arch Resort Hotel’e Yoğun İlgi

Başkent İnşaat tarafından Kıbrıs, Girne’de projelendirilen Golden Arch Resort Hotel’in inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

İnşaat sektöründe 10 yıldır önemli projelere imza atan Başkent İnşaat, yurt dışı projelerini ikiledi. Dubai projesini ilgililere sunan Başkent İnşaat, şimdi de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (K.K.T.C) otel projesini yükseltmeye devam ediyor. Projenin, 2023 yılının son çeyreğinde hizmete açılması hedefleniyor.

Kıbrıs’ta otel projelerinin dikkat çektiğini vurgulayan Başkent İnşaat Firma Sahibi Uğur Vergili otel projesi ile ilgili, ‘’Bu konuda tüketimin had safhada olduğu yerlerden birisi Kıbrıs. Ultra lüks ve akıllı konut tüketimine yoğun bir ilginin olduğu Kıbrıs’ta böyle bir projenin büyük ses getireceğini düşünüyorum.” dedi. 

Yurt dışı inşaat projelerine hız kesmeden devam etmek istediklerini belirten Vergili, Böyle bir proje aynı zamanda birçok inşaat firmasının da önünü açacak ve ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunacak. Kıbrıs sonrası için bile hala dünyanın çeşitli ülkelerinde araştırmalar yapıyoruz. Türk inşaat sektörünü dünyanın birçok ülkesinde göstermek istiyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Golden Arch Resort Hotel projesinin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments