Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriGüç Yönetim Firması Eaton, Sanal Fuar Etkinliği Düzenliyor

Güç Yönetim Firması Eaton, Sanal Fuar Etkinliği Düzenliyor

Güç yönetim firması Eaton, 11-22 Ekim tarihlerinde iş ortakları ve partnerleri için Türkiye’de sanal fuar etkinliği gerçekleştirecek.

Sanal Fuar Etkinliği, Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan’ın 9:30’daki açılış konuşması ile başlayacak. Eaton düzenleyeceği bu sanal fuar ile ziyaretçilerine insanların yaşamlarını iyileştirmek ve güç yönetimi teknolojileriyle çevreyi korumak için sunduğu ürün, çözüm ve teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.


EMEA dijital etkinlik programı kapsamında Türkiye, İspanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da gerçekleştirilecek etkinliklerden ilki Türkiye’de yapılacak. Katılımın ücretsiz olacağı etkinlikte ziyaretçiler sanal fuar alanında bulunan standları ziyaret ederek, mevcut ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri teknik makalelere, broşürlere, videolara ve eğitim kayıtlarına ulaşabilecekler. Bu standlarda elektriksel güvenlik, güvenli tahliye, enerji verimliliği, IIOT gibi konuların yanı sıra Eaton’ın pazara yeni sunduğu 3S mini UPS ve Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarına ait kaynaklarda sunulacak. Ayrıca her bir standda görev alacak mühendis ekibi, ziyaretçilerin soru ve ihtiyaçlarına cevap bulmalarına yardımcı olacaklar.


Sanal fuar alanında bulunan Kongre Salonu’nda Eaton uzman ekibi tarafından düzenlenecek webinarlarda günümüz trend konuları ele alınarak, Eaton’ın sunduğu çözümler anlatılacak. Webinar sonlarında Toplantı Odasında düzenlenecek soru-cevap seanslarında katılımcılar ilgili konulardaki sorularını eğitmenlere yönlendirebilecekler. Katılımcılar, sanal fuar platformunda gezinirken yapacağı aktiviteler ile puan kazanarak Hazine Avı Yarışması kapsamında farklı sürpriz hediyeler kazanabilecekler.


“Tüm İş Ortaklarımızı Ve Partnerlerimizi Etkiliğimize Davet Ediyoruz”
Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “Bilindiği üzere pandeminin etkisi ile uzun zamandır yüz yüze yaptığımız müşteri etkinliklerine ve müşteri ziyaretlerine ara verme durumunda kalmıştık. Bu süreçte müşterilerimizle iletişimimizi kopartmamak, yeni trendler, yeni çözümler, yeni teknolojiler hakkında bilgi vermek adına birçok dijital etkinliğe imza attık. Birçok webinar düzenledik ve bu webinarlarda bir araya geldik. Bunun son halkası olarak da 11–22 Ekim tarihleri arasında Eaton Sanal fuarını düzenliyoruz. Tüm İş ortaklarımızı ve partnerlerimizi etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments