“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaEtkinliklerHager Türkiye, İzmir’de mimarlar ile bir araya geldi

Hager Türkiye, İzmir’de mimarlar ile bir araya geldi

Enerji yönetim ve dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonuna kadar birçok alanda teknoloji odaklı ürün ve hizmetler geliştiren Hager Group Türkiye, İzmir Hyatt Regency Otel’de düzenlenen etkinlikte İzmir’deki mimarlar ile bir araya geldi. Dizayn trendleri ile bu trendler paralelinde geliştirilen ürün ve çözümlerin paylaşıldığı etkinlikte davetliler, son teknoloji ve tüketici beklentileri paralelinde geliştirilen Hager ürünlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

Hızla büyüyen enerji piyasası ve geleceğin enerjisi olarak anılan elektrik alanında etkin sistemler geliştiren Hager Group Türkiye, düzenlediği etkinliklerle sektörün gelişmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Son olarak, İzmir Hyatt Regency Otel’de düzenlediği etkinlikte İzmir ve civar bölgelerden mimarları ağırlayan Hager Group Türkiye, sektöre ilişkin deneyimlerini ve yeni nesil ürünlerini anlattı. Tasarımda denge ve sadeliği her zaman ön planda tutan Hager’in dizayn felsefesi ve tasarım yaklaşımı toplantıda oldukça ilgi gördü. Hager’in üretim sürecinin incelendiği ve en yeni ürünlerinin anlatıldığı etkinlik, keyifli bir kokteyl ile son buldu.

“Bu etkinlikler daha yenilikçi çözümler geliştirmemizi sağlıyor”

Etkinliğe ilişkin değerlendirmelerde bulunan Hager Grup Türkiye Pazarlama Müdürü Ali Demirbaş, “Hager Grup olarak, sektörde büyük bir emeği olan mimarlar ile fikir alışverişinde bulunmayı önemsiyoruz. Bu doğrultuda İzmir ve civar illerden 98 mimarla buluşarak sektördeki son gelişmeleri, dizayn trendlerini paylaştık, ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi verdik. Mimarlarımızın zengin deneyimi ile görüşlerini almak bizim için son derece değerli. Bu tür etkinlikler, sektördeki iş birliklerimizi güçlendirmekle beraber daha yenilikçi çözümler geliştirmemize de olanak tanıyor.” diye konuştu.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments