Ana SayfaHaberlerUlaştırma HaberleriHarran Yol Çalışmaları Sürüyor

Harran Yol Çalışmaları Sürüyor

Şanlıurfa’ya bağlı Harran Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde başlattığı yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kilitli beton parke döşeme ve stabilize yol çalışmalarının yanı sıra grup bağlantı yolları ve mahalle içi asfaltlama çalışmalarının bulunduğu çalışmalar devam ederken, Yukarı Yarımca ve Çağbaşı Mahallelerinde asfaltlama öncesi reglaj çalışmaları başlatıldı. 

Çalışmalar hakkında konuşan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Göreve geldikleri günden bu yana, belediye hizmetlerini ilçenin her köşesine eşit şekilde ulaştırmak için yoğun gayret gösterdiklerini ifade etti. Özyavuz, “Ekiplerimiz hem kırsalda hem merkez mahallelerde hummalı bir çalışma yürütüyor. Yeni yollar açılıyor, bozulan yollar yenileniyor. Kırsalda mahalle içi yollar asfaltlanıyor. Merkez mahallelerde yollar sıcak asfalt ve kilitli beton parke ile kaplanıyor. Her zaman söylediğimiz gibi, biz Harran’a efendi değil, hizmetkâr olmaya geldik. Çalışmalarımız, ilerleyen süreçte de hız kesmeden devam edecektir.” dedi.

Şanlıurfa ulaştırma projelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments