Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriHavuz Karosunda Yükselen Değer: Serapool Porselen

Havuz Karosunda Yükselen Değer: Serapool Porselen

30 yılı aşkın süredir, yenilikçi üretim anlayışıyla havuz ve çevresine özel porselen karo üretimi yapan Serapool Porselen, sektöre 1000’den fazla ürün kazandırarak önemli bir inovasyon yaratıyor.

Farklı renk tonları ve dokularıyla, her karosunda doğadan bir parça sunan ve ilk defa Patchwork stilini havuzlara yansıtan Natural Seri ürünleri ise Serapool Porselen’e bu başarıyı kazandıran en inovatif yeniliklerden biri olarak dikkat çekiyor. 

Yüzlerce çeşit yeni ürünü, farklı fonksiyonel çözümleri ve onlarca patentli tasarımı havuz sektörüne sunan firma, havuz içi karoları, havuz kenar tutamakları, havuz ızgaraları, havuz taşma kanalları, yağmur kanalları, teras kaymazları, bordürler, içbükey-dışbükey parçalar gibi havuz ve çevresine özel tüm ihtiyaçlara yönelik ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. 

Olimpik Seri, Universal Seri, Apache Seri ve Natural Seri gibi ürün gruplarına sahip olan firma, müşteri deneyimlerine de büyük önem vererek; “Havuzda geçirilen anlara değer katar” mottosuyla dayanıklı, hijyenik, güvenli ve estetik ürünleri kullanıcıların mutlu olacağı havuzlar için üretiyor. Yüzde 100 porselen esaslı ve katma değerli ürünleriyle dikkat çeken Serapool Porselen, her havuz projesine özel çalışıp, her müşterinin zevkine ve amacına uygun ürünler üreterek kişiye özel, butik üretim anlayışıyla da sektöre farklı soluk getiriyor. 

2023 Yılının Gelişi ile ‘Natural Seri’ Yenilendi

Yeni yılın gelişi ile ürün gamını yenileyen Serapool Porselen’in Kurumsal İletişim Müdürü Öznur Doğan, ‘’İnsanların şehir yaşantısından uzaklaşmak için etraflarında daha çok doğayı andıran temalar görmek istemesi bizim de üretimde doğadan ilham almamızı sağladı ve Natural Seri fikri bu şekilde ortaya çıktı. Natural Seri’de, farklı renk tonu ve dokuya sahip, insanların her karosunda doğadan bir parça bulabileceği dokuz farklı yüzeyi bir arada kullanarak daha doğal bir görünüm elde etmek amacıyla üretim yapmaya başladık. Böylece Patchwork stilini havuzlara uygulayan ilk marka olduk. 2023 yılına, Natural Seri’ye eklediğimiz 10 yeni ürünle girdik. Birbirinden şık ve sıra dışı tasarımlara sahip yeni kreasyonumuzu, bu yaz havuzlarda görmeyi arzuluyoruz.’’ şeklinde konuştu. 

Dijital Showroom’un Avantajı

Günümüz dünyasının hızla değişen ihtiyaçlarına ayak uydurmayı başaran Serapool Porselen, yeni dijital showroomu sayesinde il ya da yurt dışındaki müşterilerine de hizmet vererek onları zaman ve maliyetten tasarruf ettiriyor. Dijital showroom konsepti sayesinde uzaktan canlı bağlantı sağlayan kişiler, ürünleri yakından inceleme fırsatı buluyor. 

Yeni Yıl, Yeni Hedefler

2023 yılında müşteri kitlesini arttırmayı hedefleyen firma, yurt dışındaki yeni pazarlarda var olmayı planları arasında bulunduruyor. 2023 yılında Ar-Ge ve inovasyon yatırımlarının devam edeceğini ifade eden Öznur Doğan, firmanın hedeflerini şöyle özetledi: 

‘’Bu yıl üretim kapasitemizi artırarak 2 milyon metrekareye çıkaracağız. Sektörde yine fark yaratacak, çok konuşulacak ürünlerle müşterilerimizin karşısına çıkacağız. Yeni tasarımlarımızla her zamanki gibi rekabette öncü olacağız. Ana faaliyet alanımız olan porselen havuz karosu sektöründe, Türkiye’nin sanayileşerek kalkınmasına ve yerli üretimin gelişmesine katkı sağlamak en büyük amaçlarımızdan biri. Bu doğrultuda, insanların ihtiyaç duyduğu ürünleri tasarlayarak, mutluluk yaratmaya, üretmeye, ilkleri gerçekleştirmeye ve ülkemizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.’’

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments