Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaProjelerHuma Yapı, Çengelköy Vadi Projesini Hayata Geçiriyor

Huma Yapı, Çengelköy Vadi Projesini Hayata Geçiriyor

Tuzla’dan Halkalı’ya İstanbul’un pek çok farklı semtlerinde inşa ettiği projeler ile tanınan Huma Yapı, şimdi İstanbul’un kalbi olan Çengelköy’e imzasını atıyor.

Mimarlık ve mühendislik işlerini kaliteden ödün vermeden, konut sahiplerinin değişik ihtiyaçlarına yönelik detaylarla tasarlamak amacı ile Mimar Yusuf Aydın tarafından 2007 senesinde kurulan Huma Yapı, şimdi de Çengelköy Vadi projesini hayata geçiriyor.
Mimar Yusuf Aydın, İstanbul gibi metropollerde insanların yaşam alanlarında en önem verdiği şeylerden biri merkeze olan ulaşım kolaylığı bir diğeri de içinde vakit geçirirken ferahlama sağlayacak mimari yapısı olduğunu belirtti. Yusuf Aydın; “Çengelköy‘ün kalbinde 40 yıllık metruk yapıları yaşama değer katacak detaylarla birlikte dönüştürüyoruz” dedi.

Çengelköy’de 25 bin metrekare arsa üzerine 168 daireden oluşan Vadi Çengelköy projesi inşaasına hız kesmeden devam ediyor. Toplamda sekiz bloktan oluşmakta olan projede, 7/24 güvenlik, kapalı – açık otoparklar, kadın ve erkeklere yönelik ayrı ayrı fitness salonları, çocuklar için açık ve kapalı internet salonları ve interaktif oyun alanları, kameriye alanları, yürüyüş alanları, peyzaj alanları, kreş, parti evi, barbekü alanları, sohbet köşeleri meyve bahçeleri yürüyüş yolları, evcil hayvan gezdirme alanı, kesintisiz elektrik güç kaynağı, sınırsız Wi-Fi, yerden ısıtma, özel tasarım mobilyalar , misafir karşılama alanları ,VIP girişler gibi yaşama değer katan her türlü detay düşünülmüş. Vadi Çengelköy, İstanbul’un incilerinden olan Çengelköy’ün güzelliklerini konforla birleştirerek yaşamaya davet ediyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments